Аталанта Руслана Малиновського забила п'ять м'ячів в ворота Кротоне

03.03.2021 23:36

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг Аталанте здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Італії

Руслан Малиновський з'явився на полі з перших хвилин матчу 25-го туру першості Італії, в якому Аталанта приймала Кротоне. Віктор Коваленко в заявку не потрапив.

В кінці першого тайму, за рахунку 1: 1, наш співвітчизник двічі міг вивести «богиню» вперед. Але перший раз Малиновський пробив ногою і не потрапив в кут воріт суперника, а в другий не досяг мети його удар головою.

У другій половині гри господарі переконливо довели свою перевагу, чотири рази розписавшись у воротах суперника. Малиновський результативними діями так і не відзначився, а на 63-й хвилині був замінений.

Ця перемога дозволила Аталанте набрати 49 очок і залишитися на четвертому місці в першості Італії.

Чемпіонат Італії. Серія А. 25-й тур

Аталанта - Кротоне - 5: 1 (1: 1)

Голи: Госенс ​​(12), Паломіно (48), Мюріель (50), Ілічіч (58), Олексій Андрійович Міранчук (85) - Сімі (23).

«Літній трансфер Романа Яремчука може стати бомбою» (voetbal24.be)