Аталанта за допомогою Руслана Малиновського відправила Шахтар в Лігу Європи

11.12.2019 20:54
Донецький Шахтар у домашньому поєдинку заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів програв італійській Аталанте

Перед заключним туром у групі С три команди претендували на другий рядок. Шахтар влаштовувала перемога, а також нічия з Аталантою за умови, що загребське Динамо вдома не здолає МанСіті. Бергамаско, відповідно, потрібні були тільки три очки. Луїш Каштру не став мудрувати і випустив той же склад, що в п'ятницю розгромив Олімпік. Марлос, як і раніше, з'явився на полі по ходу зустрічі. У Аталанти після матчу з Вероною вилетів Ілічич, також не могли зіграти толой і Сапата. Відзначимо і рішення Джан П'єро Гасперіні залишити в запасі Малиновського, який в уїк-енд відзначився в Серії А. Наш легіонер сьогодні вийшов на заміну в середині другого тайму.

Гірники не кращим чином почали матч, робили невимушені помилки. Так, після невдалого дії Ісмаїлі Пашаліч виявився на ударній позиції, але Пятов виручив. Пізніше привіз вже Кривцов, але сам же Сергій заблокував удар суперника. Витримавши стартову напругу, Шахтар розписався в воротах Аталанти - Коваленко знатно пальнув з підбору. Однак система VAR підказала арбітру, що в першій фазі атаки Тете заліз в мінімальний офсайд. Під кінець тайму чудовий шанс мав Мораес, але Голліні дивом врятував після його удару головою з близької відстані. Також можна відзначити заблокований удар Тайсона і неточну спробу Степаненко. Все вирішилося в останні півгодини На початку другого тайму Мюріель ударом зі штрафного перевірив Пятова. А через кілька хвилин колумбієць повинен був отримувати другу жовту за підкат ззаду проти Тете, але арбітр пошкодував форварда гостей.

Потім відмінний шанс забити втратив Мораес, але при цьому лайнсмен зафіксував у нього офсайд. А на 66-й хвилині сталося фатальне: Гомес отримав м'яч на лівому краю штрафного, його простріл не зуміли перервати захисники і Пятов, після чого Кастанья розстріляв голкіпера. Спочатку гол відмінили через офсайд у Гомеса, але VAR знову зіграв проти Шахтаря.

На жаль, але після цього гірники посипалися. Спочатку Додо заробив вилучення за відмашку, а пізніше Аталанта забила другий гол при повному потуранні оборони Шахтаря. Малиновський подав-вдарив з кутового, а Пашаліч замкнув.

Гірники спробували врятувати матч, але вдесятьох це було зробити неможливо. Проте, Ісмаїлі встиг потрапити з-за меж штрафного в поперечину, а Голліні виручив після спроби Алана Патріка. Але в підсумку в компенсований час італійці забили третій - Госенс ​​відзначився після катастрофічної помилки Степаненко перед своїми воротами. Перемога дозволила Аталанте обігнати Шахтар і пробитися в плей-офф. При цьому не забуваємо, що команда Малиновського дебютувала в Лізі чемпіонів і почала груповий етап з трьох поразок поспіль. Шахтар же продовжить боротьбу в Лізі Європи, так як МанСіті оформив розгром в Загребі. Ліга чемпіонів. Група С. 6-й тур Шахтар - Аталанта - 0: 3 (0: 0) Гол: Кастаньо (66), Пашаліч (80, Малиновський), Госенс ​​(90 + 4). На 77-й хвилині видалений Додо (Ш). Шахтар: Пятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Степаненко - Тете (Марлос, 59), Коваленко (Соломон, 71), Тайсон - Мораес. Аталанта: Голліні - Масьєлло (Малиновський, 61), Джімсіті, Паломіно - Кастаньо, де Рон, Фройлер, Госенс ​​- Пашаліч, Гомес (Хатебур, 90) - Мюріель (Ібаньєс, 71). попередження: Алан Патрік, Додо - Мюріель, Фройлер, Хатебур. Турнірна таблиця