Аталанта наступила на граблі. Камбеки в топ-лігах з рахунку 0: 3 в минулому і нинішньому сезонах (відео)

09.02.2021 10:04

Яким командам європейських топ-ліг вдавалося нівелювати різницю в три голи в поєдинку свого чемпіонату в минулому і нинішньому сезонах?

У 21-му турі Серії А Аталанта Руслана Малиновського упустила перемогу над Торіно (3: 3). Бергамаскі в домашньому матчі вели 3: 0 до 21-й хвилині після голів Йосип Ілічич і Луїса Мюріель, а також автогол Сальваторе Сірігу. Однак ще в першому таймі туринці відіграли два м'ячі - Андреа Белотті зіграв на добиванні після пенальті, також забив Глейсон Бремер. А під кінець поєдинку Федеріко Бонаццолі встановив нічийний результат.

У нинішньому сезоні це третій випадок камбека з трьох м'ячів у топ-лігах. Попередні два відбулися в чемпіонаті Англії. У сезоні-2019/20 в «великій п'ятірці» було шість подібних результатів. Нижче ми поговоримо про всіх цих поєдинках.

Серія А-2019/20. 2-й тур. Ювентус - Наполі - 4:3

На старті минулого розіграшу кальчо трапився «майже» камбек. Ювентус в матчі з принциповим суперником забив три голи зусиллями Данило, Гонсало Ігуаїна і Кріштіану Роналду, але за якихось 15 хвилин (з 66-ї по 81-ю) Наполі перевернув хід гри. Костас Манолас, Ірвінг Лосано і Джованні Ді Лоренцо зрівняли рахунок, але в доданий час автогол Каліду Кулібалі все зіпсував неаполитанцам.

Серія А-2019/20. 8-й тур. Лаціо - Аталанта - 3:3

З бергамаско вже траплялося подібне в жовтні 2019 го. Після першого тайму гості вели в три м'ячі завдяки дублю Мюріель і голу Алехандро Гомеса. Однак команда Малиновського рано розслабилася і в результаті задовольнялася лише нічиєю. Рятівниками римлян виступили який заробив і реалізував два пенальті Чіро Іммобіле, а також Хоакін Корреа.

Бундесліга-2019/20. 12-й тур. Боруссія Д - Падерборн - 3:3

Джмелі ледь не зганьбилися в матчі з головним аутсайдером. Після першого тайму гості вели в три м'ячі, але в другій половині зустрічі Джейдон Санчо, Аксель Вітцель і Марко Ройс вирвали для Дортмунда нічию.

Серія А-2019/20. 16-й тур. Верона - Торіно - 3:3

У дуелі «середняків» кальчо величезну перевагу мали туринці. Причому один гол гості оформили в першому таймі, а ще два - до 61-й хвилині. Однак Веронців вистачило півгодини гри, щоб провернути ефектний камбек.

Ліга 1-2019 / 20. 25-й тур. Ам'єн - ПСЖ - 4:4

Один з останніх турів французької першості до карантину і дострокового завершення. До 40-й хвилині аутсайдер в грі з лідером вів 3: 0, але перед перервою Андер Еррера відіграв один м'яч. У другому таймі ПСЖ відзначився ще тричі і претендував на перемогу, проте господарям в компенсований час вдалося зрівняти рахунок.

Бундесліга-2019/20. 24-й тур. Фортуна Д - Герта - 3:3

І знову поєдинок з двома різними таймами. У першому Фортуна забила три голи, проте в другому на поле хазяйнували вже гравці Герти. Причому камбек був оформлений за все за 11 хвилин - з 64-ї по 75-ю.

АПЛ-2020/21. 3-й тур. Вест Бромвіч - Челсі - 3:3

У першій половині зустрічі теперішній аутсайдер Прем'єр-ліги оформив три м'ячі. У другій 45-хвилинці лондонцям вдалося відігратися - забивали Мейсон Маунт, Каллум Хадсон-Одоі і Теммі Абрахам. Зрівняли рахунок сині вже в компенсований час.

АПЛ-2020/21. 5-й тур. Тоттенхем - Вест Хем - 3:3

До 16-й хвилині шпори забили тричі - Сон Хин Мін відзначився на перших секундах, а Харрі Кейн зробив дубль. Камбек команди Андрія Ярмоленка почався в кінцівці, вже коли українець з'явився на заміну. На 82-й забив Фабіан Бальбуени, незабаром гравець Тоттенхема оформив автогол, а в компенсований час нічию гостям приніс шедевральний удар Мануеля Лансіні.