Аталанта дала по зубам Ювентусу. Хто ще переривав гегемонію туринців в Італії?

01.02.2019 10:05
Яким командам вдавалося зупинити Ювентус на внутрішній арені з часів початку гегемонії італійського гранда?

«Сапата розколює Юве» - говорить La Gazzetta dello Sport.

У середу в 1/4 фіналу Кубка Італії сталося непересічна подія. Переможець чотирьох останніх розіграшів турніру Ювентус на виїзді був битий Аталантою (0: 3). За бергамаско дубль зробив набрав чудову форму Дуван Сапата, а рахунок у матчі відкрив Тімоті Кастаньо. https://www.youtube.com/watch?v=qQ7AK9bhcnI Ця поразка стала для туринців першим в нинішньому сезоні на внутрішній арені. В останній раз Зебри розгромно поступалися італійському клубу в січні 2011 року, а в Кубку не програвали з таким рахунком з 1996-го. Починаючи з сезону-2011/12 Ювентус практично нічого не віддає суперникам на внутрішній арені. За цей час туринці сім раз перемогли в Серії А, взяв за чотири Суперкубка і Кубка Італії. Нижче ми згадаємо ті випадки, коли суперникам все ж вдавалося зупинити чорно-білих. Кубок Італії-2011/12. Фінал. Ювентус - Наполі - 0:2 Стара синьйора дісталася до фіналу змагань вперше за вісім років. Однак неаполітанці чекали свого шансу ще довше. В результаті Партенопеї перемогли завдяки голам Едінсон Кавані і Марек Хамшіка в другому таймі. https://www.youtube.com/watch?v=sUWj2HL7SP4 Кубок Італії-2012/13. Півфінал. Ювентус - Лаціо - 1: 1; 1: 2 У наступному сезоні туринці зупинилися в кроці від фіналу. Удома вони не втримали перевагу - на гол Федеріко Пелузо в кінцівці відповів Стефано Маурі. На Стадіо Олімпіко рятуватися довелося вже Ювентусу. Римлян вивів вперед Альваро Гонсалес, а в доданий час рахунок зрівняв Артуро Відаль. Але хвилиною пізніше Серджо Флоккарі знову засмутив гостей і вивів свою команду у фінал. https://www.youtube.com/watch?v=-c2IVPfGkFs https://www.youtube.com/watch?v=m-ehXK0G5PM Кубок Італії-2013/14. 1/4 фіналу. Рома - Ювентус - 1:0 Через рік туринці вилетіли ще раніше. У чвертьфіналі на Стадіо Олімпіко вже інша римська команда виявилася сильнішою. Єдиний гол в кінцівці оформив Жервіньо. https://www.youtube.com/watch?v=Z_RDuMsbgF0 Суперкубок Італії-2014. Ювентус - Наполі - 2: 2 (пен. 5: 6) У грудні 2014 го Зебри упустили шанс втретє поспіль взяти трофей. Героями поєдинку на стадіоні в катарській Досі стали Карлос Тевес і Гонсало Ігуаїн. Перший двічі виводив вперед Ювентус, а другий двічі зрівнював рахунок. Причому свій другий м'яч Гонсало оформив в овертаймі на 118-й хвилині. Серія пенальті вийшла не менш драматичною - суперники примудрилися не забити на чотири удари поспіль. В результаті неаполітанці все ж відсвяткували вікторію після 18-го за рахунком 11-метрового. https://www.youtube.com/watch?v=hfD7UkYPTp0 Суперкубок Італії-2016. Ювентус - Мілан - 1: 1 (пен. 3: 4) Через два роки Катар знову став невдалим місцем для чорно-білих. Правда, цього разу зустріч вийшла менш драматичною. У першому таймі забивали Джорджо К'єлліні і Джакомо Бонавентура, а в «лотереї» все вирішила невдача Пауло Дібали. https://www.youtube.com/watch?v=gx8PLXeJ6ys Суперкубок Італії-2017. Ювентус - Лаціо - 2:3 Ще один цікавий сценарій трапився в серпні 2017 року. Лаціале вели по ходу 2: 0 завдяки дублю Чіро Іммобіле, однак за останні п'ять хвилин зустрічі Ювентус ледь не врятувався. Туринці зрівняли рахунок після двох влучних пострілів Дібали, але в доданий час Алессандро Мурдже все ж приніс Орлам титул. https://www.youtube.com/watch?v=u9lmeVRrlEQ Володимир Сержао

Син Тюрама зупинив ПСЖ. Хто ще переривав гегемонію парижан у Франції?

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939