Ассіст Малиновського допоміг Генку обіграти Локерен

01.04.2017 23:03
Півзахисник збірної України відзначився результативною дією в поєдинку за свій клуб Генк Руслана Малиновського і Локерен Сергія Болбата (має в активі один матч і одну гольову передачу в складі збірної України) з'ясовували стосунки в першому турі другого етапу чемпіонату Бельгії. Обидва вітчизняних виконавця вийшли в старті своїх команд.

У Малиновського 9 очок за системою гол + пас (4 + 5) в 15-ти останніх матчах за Генк

Генк на правах господаря більше володів м'ячем і частіше загрожував воротам гостей. Зокрема, кілька разів небезпечно пробивав і Малиновський (так, після його удару в другому таймі воротар Локерена ліквідував загрозу ціною неймовірних зусиль). Початок же розгрому поклав гол, забитий в першому таймі іспанським півзахисником Генка Посуело, якому пас на хід віддав якраз Малиновський, на рахунку якого тепер дев'ять результативних дій (4 + 5) з січня місяця, з тих пір, як півзахисник почав грати після травми .

Сергію БОЛБАТ було важко проявити себе в атаці ...

Що стосується Сергія Болбата, то йому важко було проявити себе в атаці: оскільки Локерен частіше захищався, то і працювати атакуючому хаву довелося більше на оборону. У підсумку тренер відвів підопічному 58 хвилин ігрового часу. Через 10 хвилин поле під оплески глядачів покинув і Малиновський. А Генк точними ударами на 72-й, 77-й і 90-й хвилинах довів рахунок до великого. 4: 0.