Артем Путівцев зі своєю командою встояв в столиці

26.02.2017 20:10
Український захисник Термалікі відіграв 90 хвилин у поєдинку з чинним чемпіоном
Артем Путівцев. фото termalica.brukbet.com

На стадіоні Війська Польського варшавська Легія приймала Термаліку, в складі якої повний матч відіграв потенційний футболіст збірної України Артем Путівцев, що діяв в центрі оборони. На 22-й хвилині команда з Нечеца відкрила рахунок, проте ще до перерви Легія відновила статус-кво. У другій 45-хвилинці все спроби чинного чемпіона вирвати перемогу натикалися на самовіддані дії в захисті Путівцева і Ко. На 12 хвилин в кінці гри вийшов ще один футболіст з України - вихованець Динамо Володимир Коваль. У підсумку - 1: 1. Ця нічия дозволила Термаліке піднятися на п'яте місце в турнірній таблиці. А вчора команда ще одного екс-півзахисника національної збірної України, Дмитра Хомченовського, Ягеллонія, упустила шанс наблизитися до лідера чемпіонату, програвши Віслі - 1: 3. Український футболіст провів на полі 81 хвилину.