Артем Кравець забив два м'ячі у ворота Бешикташа в матчі чемпіонату Туреччини (відео)

27.09.2020 16:58
Український форвард Артем Кравець відзначився дублем і гольовою передачею в своєму дебютному поєдинку за Коньяспор в чемпіонаті Туреччини

фото konyaspor.org.tr

Коньяспор в матчі 3-го туру чемпіонату Туреччини приймав на своєму полі одного з грандів турецького футболу - Бешикташ.  Український нападник Артем Кравець, який всього п'ять днів тому перейшов з Динамо в Коньяспор, дебютував за новий клуб, вийшовши на заміну на 50-й хвилині. Рахунок на той час був 1: 0 на користь господарів.  Вже через 13 хвилин українець відзначився забитим м'ячем, подвоївши перевагу своєї команди. Артем отримав м'яч на лівому фланзі, увірвався в штрафну і з гострого кута увігнав його під поперечину - 2: 0. https://vc.sporttube.com/video/2020/9/27/b92CCCG.mp4 На цьому Кравець не зупинився. На 78-й хвилині він асистував Левану Шенгелія, який довів рахунок до 3: 0. Через три хвилини Коньяспор отримав право на пенальті і пробити його взявся саме наш співвітчизник. Удар українського форварда був точний - 4: 0. Все, що вдалося гостям - забити гол престижу на першій компенсованій хвилині.  https://vc.sporttube.com/video/2020/9/27/dB2CCCG.mp4 Чемпіонат Туреччини. Суперліга. 2 тур Коньяспор - Бешикташ - 4: 1 (1: 0) Голи: Шенгелія (28, 78), Кравець (63, 81, з пенальті) - Тере (90 + 1) Після цієї перемоги Коньяспор набрав чотири очки і вийшов на 7-е місце в турнірній таблиці.

Руслан Малиновський допоміг Аталанте з перемоги стартувати в першості Італії

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596