Артем Кравець зіграв після травми, а Євген Коноплянка не потрапив навіть у заявку Шальке

06.04.2019 17:31
Нападаючий збірної України Артем Кравець повністю видужав і зіграв у складі свого турецького клубу
Артем Кравець

фото kayserispor.org.tr

У 27 турі турецької Суперліги Кайсеріспор Артема Кравця і Олександра Кучера зустрічався на виїзді з Сівасспором Сергія Рибалки. Нікого з українських футболістів не виявилося в стартових складах. Втім, по ходу матчу таких на полі з'явилося одразу двоє. І обидва - у гостей. Спочатку на 76 хвилині в гру вступив Кучер, а потім, на 81-й - Кравець, який, нагадаємо, залишав розташування нашої національної команди через травму. Риболовля так і залишився в запасі, а гра закінчилася перемогою Кайсеріспор з рахунком 3: 1. Цей успіх дозволив команді з Кайсері набрати 36 очок і поки піднятися на сьомий рядок в турнірній таблиці. У поєдинку 28 туру німецької Бундесліги Шальке на своєму полі програв Айнтрахту (1: 2), але Євгена Коноплянки не виявилося навіть в заявці господарів. Цікаво, що вирішальний гол форвард гостей Лука Йович забив на 90 + 9 хвилині з пенальті, призначеного рефері завдяки системі VAR.

Іспанська Marca включила Андрія Ярмоленко і Євгена Коноплянку в неприємний список

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)