Артем Кравець відзначився третім забитим м'ячем в останніх чотирьох матчах (відео)

22.12.2019 16:54
Гол Артема Кравця став єдиною світлою плямою для Кайсеріспор в його домашньому поєдинку першості Туреччини проти Бешикташ

фото kayserispor.org.tr

Український нападник Артем Кравець забив свій третій матч у останніх чотирьох матчах за Кайсеріспор. На цей раз в домашньому поєдинку 16-го туру чемпіонату Туреччини проти Бешикташ.  На 38-й хвилині форвард отримав відмінну передачу від Хасана Ачарья і головою відправив м'яч у сітку воріт суперника. https://streamable.com/efv82 На жаль, для Кайсеріспор цей м'яч став єдиною розрадою в цьому матчі. На той час господарі вже програвала 0: 2, примудрившись забити два автогола. У другій половині гри Бешикташ відзначився ще двічі і переміг 4: 1.  Після цієї поразки Кайсеріспор з 10 очками перебуває на останньому місці в турецькій Суперлізі.

Лечче Євгена Шахова зазнав домашньої поразки в чемпіонаті Італії

Український півзахисник Євген Шахов вийшов на поле відразу після перерви в поєдинку 17-го туру чемпіонату Італії Лечче - Болонья. Господарі програвали 0: 1 і за допомогою українця їм вдалося лише утримати статус-кво. Підопічні Фабіо Ліверані пропустили ще два м'ячі, забивши два же у відповідь. Шахов результативними діями не відзначився.  В результаті господарі зазнали поразки з рахунком 2: 3. З 15 очками Лечче знаходиться на 16 місці в Серії А.

Олександрія в першій частині сезону-2019/2020: всі матчі і статистика гравців команди