Артем Кравець відзначився ефектним забитим м'ячем в чемпіонаті Туреччини (відео)

19.05.2019 17:01
Гол українського нападника Артема Кравця допоміг Кайсеріспором піти від поразки Акхісар в поєдинку 33-го туру чемпіонату Туреччини

фото kayserispor.org.tr

Українці Артем Кравець і Олександр Кучер вийшли в основному складі Кайсеріспор на виїзний поєдинок чемпіонату Туреччини проти Акхісар. Відіграли вони матч до самого кінця і відзначилися обидва. Ось тільки Кравець голом, а Кучер жовтою карткою на четвертій компенсованій хвилині. Перший тайм склався для гостей невдало. Під його кінець Адріан регатта вивів Акхісар вперед. А ось початок другої половини було куди більш райдужним.  На 61-й хвилині Артем Кравець отримав м'яч на лінії штрафної і хорошим ударом в нижній кут відновив рівновагу. Цей м'яч став п'ятим в сезоні для нашого форварда.    https://vc.sporttube.com/video/2019/5/19/m7fCCCG.mp4 Однак на 80-й хвилині удар Елвіса Ману знову вивів вперед аутсайдера першості - 2: 1. І все-таки гості відвезли одне очко з Акхісар. Асамоа Гьян ударом на третій компенсованій хвилині приніс своєму клубу нічию - 2: 2.  Після такого результату Кайсеріспор з 41 очком розташувався на 9-й сходинці турнірної таблиці першості Туреччини.

Яблуниця Едуарда Соболя в меншості поступився празької Спарти

Український захисник Едуард Соболь провів весь матч у складі Яблонця у виїзному поєдинку з празькою Спартою. Результативними діями українець не відзначився, а його команда поступилася 0: 2. Відзначимо, що з 40-ї хвилини гості грали вдесятьох. Червону картку отримав Давид Говорка.  З 54 очками Яблунець знаходиться на четвертому місці в першості Чехії.

Тренер воротарів Леганесі: «Лунін вже зараз готовий грати в великій команді чемпіонів!»

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)