Артем Кравець не допоміг Кайсеріспором уникнути поразки в матчі чемпіонату Туреччини

28.04.2018 14:28
Кайсеріспор Артема Кравця і Олександра Кучера поступився в домашньому матчі 31-го туру першості Туреччини Аланьяспору

фото kayserispor.org.tr

Домашній матч Кайсеріспор проти Аланьяспора в 31-му турі чемпіонату Туреччини гравці збірної України Артем Кравець і Олександр Кучер почали на лавці запасних. Наш захисник на полі так і не з'явився, а ось форвард вийшов на 57-й хвилині поєдинку.  На той час господарі вже програвали з рахунком 0: 1. Зусиллями Артема і його партнерів на 77-й хвилині Кайсеріспор відновив паритет. Відзначився Фернандо Болдріні. Однак за дві хвилини до фінального свистка господарі знову пропустили з одинадцятиметрової позначки. Причому в цьому епізоді був видалений захисник господарів Крістіан Сапунару. У підсумку 2: 1, перемога Аланьяспора.  Після цього матчу Кайсеріспор з 44 очками залишився на восьмому місці турнірної таблиці турецької першості. Наступний поєдинок підопічні Маріуса Шумудіке проведуть на виїзді з Бешикташем.