Артем Кравець і Олександр Кучер завершили чемпіонат Туреччини поразкою від Ерзурум

26.05.2019 19:55
Кайсеріспор Артема Кравця і Олександра Кучера програв в останньому турі першості Туреччини і завершив сезон на 12-му місці

фото kayserispor.org.tr

Українські легіонери Кайсеріспор Артем Кравець і Олександр Кучер вийшли в основному складі своєї команди у виїзному поєдинку заключного туру першості Туреччини проти Ерзурум. На жаль, відзначитися результативними діями в фінальному матчі сезону нашим співвітчизникам не вдалося. Більш того, Кайсеріспор поступився з рахунком 0: 2, пропустивши два м'ячі в першому таймі. Кучер дограв поєдинок до кінця, Кравець був замінений на 65-й хвилині.  У підсумку, українці з партнерами завершили сезон на 12-му місці турецької Суперліги. Їх клуб за додатковими показниками пропустив вперед Різеспор Миколи Морозюка.

Олександр Сваток отримав жовту картку в останньому турі чемпіонату Хорватії

Український захисник Олександр Сваток відзначився лише жовтою карткою в поєдинку заключного туру хорватського першості. Наш співвітчизник вийшов в основному складі Хайдука в виїзному матчі проти загребського Динамо.  Сваток отримав гірчичник і був замінений на 65-й хвилині. Його клуб поступився з рахунком 1: 3, проте втримався на четвертому місці чемпіонату.

Щоб позбавити Мессі рекорду, Ювентус повинен пропустити 11 голів в матчі від одного футболіста (відео)

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)