Артем Кравець і Олександр Кучер взяли участь у великій перемозі Кайсеріспор в першості Туреччини

11.12.2018 19:02
Українці Артем Кравець і Олександр Кучер вийшли на заміну у вчорашньому матчі чемпіонату Туреччини між Касимпаша і Кайсеріспором

фото kayserispor.org.tr

Українські легіонери турецького Кайсеріспор взяли участь у вражаючій гостьовій перемозі команди в 15-му турі чемпіонату Туреччини над Касимпаша (3: 0).  І Артем Кравець і Олександр Кучер почали матч на лавці запасних. Однак у другому таймі головний тренер Кайсеріспор Хікмет Караман випустив обох наших гравців. Спочатку на 65-й хвилині вийшов Артем Кравець, для якого це поява на полі в турецькій Суперлізі стало першим після 29 вересня нинішнього року.  Рахунок на той час був 1: 0 на користь гостей. Результативними діями Кравець не відзначився, але допоміг своїм партнерам закріпити перевагу. Олександр Кучер з'явився на 80-й хвилині і також в гольових комбінаціях не брав участі.  Після 15 турів Кайсеріспор з 15 очками займає 15 місце в першості Туреччини. У наступному турі Зірки Анатолії зіграють на домашньому стадіоні з Акхісар Євгена Селезньова.

Страшна ганьба Малофєєва. Ексклюзивні факти з історії збірної України

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)