Артем Громов віддячив динамівців за наданий подарунок

21.01.2018 18:03
На зборі в Туреччині Зоря зіграла внічию з найбільш титулованою командою Хорватії

Фото zarya-lugansk.com

У другому спарингу турецького збору підопічні Юрія Вернидуба зустрічалися з лідером хорватського чемпіонату загребським Динамо. У дебюті гри, яка, в принципі, пройшла без небезпечних моментів, більш вправними виявилися хорвати, які в одній з атак скористалися помилкою в обороні луганчан і відкрили рахунок. Однак ще більш грубу помилку на 38-й хвилині допустили самі балканці, коли передачу воротареві від футболіста Динамо перехопив Артем Громов і холоднокровно розібрався з голкіпером. 1: 1. У другому таймі обидві команди в обороні не відсиджувалися, а шукали щастя біля чужих воріт. Одного разу Чуваев врятував свою команду, не використав вихід один на один Гордієнко. В результаті рівна гра так і завершилася безкомпромісної нічиєю.  Зоря. 1-й тайм: Лунін, Тимчик, Сваток, Литвин, Сухар, Харатін, Сілас, Кочергін, Караваєв, Громов, Юрі. Зоря. 2-й тайм: Чуваев, Авраменко, Чечер, Шершень, Чеберко, Бабенко, Ондуа, Гордієнко, Леонідас, Кочергін (Кабан, 57), Любеновіч. Черговий спаринг луганчани проведуть 23 січня з Узбекистанський клубом Алмилик.   Олексій Хобленко: «У грі з Зорею у нас виходило багато ...»