Артем Довбік нагадує про себе Андрію Шевченку

19.02.2017 16:09
Підопічні Дмитра Михайленка завершили збір впевненою перемогою над представником Грузії Свій заключний контрольний поєдинок на другому турецькому зборі Дніпро проводив з бронзовим призером чемпіонату Грузії - Ділой Всі голи в цій зустрічі були забиті до перерви. Причому в складі українського колективу відзначився лише один футболіст - претендент на потрапляння в головну команду країни Артем Довбік, який оформив хет-трик (ще два потенційних збірки, Руслан Ротань і Денис Баланюк, провели на полі 71 та 45 хвилин відповідно). Грузини ж відповіли одним результативним пострілом. 3: 1.

На зборах Артем Довбік забив шість м'ячів

Дніпро: Лунін, Лопиренок (Чеберячко, 72), Адамюк, Сваток, Польовий (Влад, 59), Ротань (Когут, 72), Луньов (Гоменко, 78), Нагієв (Баланюк, 46), Кочергін, Вакулко (Чеберко, 46), Довбік (Кожушко, 72). Відзначимо, що і кращим снайпером Дніпра на зимових зборах став Довбік, який забив шість м'ячів. З Туреччини «сині» повернуться 20-го числа і вже вдома продовжать підготовку до матчу 19-го туру проти Зірки.