Арсенал в Києві експериментальним складом обіграв Ворсклу

29.11.2018 20:47
Після цієї поразки команда Василя Сачко втратила всі шанси на вихід в плей-офф Ліги Європи

Фото vorskla.com.ua

У ситуації, що склалася перед матчем Ворскла - Арсенал найбільше шкода було футболістів полтавської команди, які напевно знали, що їх на рідній арені підтримував би повний стадіон, однак матч був перенесений до Києва через воєнного стану в ряді областей України, але як раз не в полтавській. Зараз вже немає сенсу розбиратися, але впевнений, що цю проблему могли вирішити на найвищому рівні, проте футбол в нашій країні зараз далеко не на першому місці. На НСК Олімпійський вийшли команди з середньою різницею у віці понад чотири роки на користь Ворскли. Однак старший, не означає, досвідченіше. Хоча початок матчу вселяло оптимізм, адже вже до шостій хвилині полтавчани тричі намагалися вразити ціль. Атакуючий запал Ворскли на 11-й хвилині погасив Сміт-Роу, скориставшись подарунком від Артура, який вибив м'яч ледь не з рук Шуста прямо на ногу нападаючому канонірів. 0: 1А на 27-й хвилині доля матчу була вирішена. Пердута сфолив на Ремзі в свій штрафний і сам постраждалий реалізував 11-метровий. По ходу першого тайму Василь Сачко спробував освіжити гру в атаці, випустивши Карека, але на 41-й хвилині у ворота Богдана Шуста влетів третій м'яч.    Після перерви біло-зелені намагалися переламати хід поєдинку, але було видно, що Арсенал не особливо старається в атакуючих діях, перш за все, зводячи ризик до мінімуму біля своїх воріт. За весь другий тайм полтавці мали, по суті, всього один гольовий момент, але після удару в упор від Пердута Арсенал врятував Чех. Могли забивати і гості, коли з забійної позиції пробивав Сака - Шуст перевів м'яч на кутовий. У кінцівці поєдинку полтавчани завелися, але рахунок, на жаль, так і не змінився. У підсумку, 0: 3, і ця поразка викреслив Ворсклу з претендентів путівки в плей-офф Ліги Європи.  Сергій КОЗЛОВ

Ліга Європи

Ворскла - Арсенал - 0: 3

Голи: 0: 1 Сміт-Роу (11), Ремзі (27, з пенальті), Уіллкок (41). Ворскла (4-4-1-1): Шуст - Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур - Скляр, Шарпар, Сапай (Карека, 36), Ребенок (Саків, 85) - Кулач (Кані, 71) - Коломоєць. Тренер: Василь Сачко. Арсенал (4-3-3): ЧЕХ - Ліхштайнер, Дженкинсон, Холдинг (Часу, 60), Мейтленд-Найлс - Гендузі (Гілмор, 77), Ремзі (Сака, 68), Ельнені - Уіллкок, Нкетіа, Сміт-Роу. Тренер: Унаї Емері. Арбітр: Б.Франковскі (Польща). Попереджені: Скляр (29), Шарпар (32), Коломоєць (72) - Холдинг (53). 29 листопада 2018 року. Київ. НСК Олімпійський.
Перенесення матчу Ворскла - Арсенал в Київ дає більше шансів канонірам. прогнози фахівців