Арсенал з видаленням Раванеллі програв третій матч поспіль

05.08.2018 20:25
Київський Арсенал поступився в рідних стінах Маріуполю - 1: 2 П'ятого серпня в Києві відбувся матч 3-го туру УПЛ, в якому Арсенал приймав Маріуполь. Після двох стартових поразок від Львова і Шахтаря "каноніри" хотіли взяти перші очки в матчі з Маріуполем, який напередодні провів 120 хвилин проти Юргордена в Лізі Європи і в Київ приїхав помітно втомленим. Однак гості видержаді ритм матчу і в підсумку здобули перемогу в Києві - 2: 1. Пропустивши першими, азовці відігралися ще у першому таймі після пенальті Фоміна, а в кінцівці першого тайму Борячук забив другий гол. Відзначимо, що в кінцівці першого тайму поєдинку головний тренер киян Фабріціо Раванеллі був видалений з лавки запасних. Причиною тому стала бурхлива реакція італійця на другий гол гостей.  Чемпіонат України. УПЛ 3-й тураАрсенал - Маріуполь - 1: 2 Голи: Лола (22) - Фомін (34, з пенальті), Борячук (44). Олександрія вийшла на перше місце в чемпіонаті України