Арсенал Раванеллі здобув першу перемогу в Прем'єр-лізі

26.08.2018 20:29
Київський Арсенал на виїзді обіграв львівські Карпати в рамках шостого туру УПЛ

fckarpaty.com

Після п'яти турів каноніри мали в активі всього одне очко, тоді як у львів'ян ситуація була кращою. Однак сьогодні в виїзному поєдинку підопічні Фабріціо Раванеллі нарешті здобули перемогу. Спочатку гра була досить нудною, але десь з середини першого тайму команди почали радувати глядачів. Так, на 28-й хвилині Павло Оріховський блискуче виконав штрафний удар і відкрив рахунок в матчі. Карпати тут же могли відігратися, але після прострілу Мар'яна Шведа Владислав Дубінчак зрізав м'яч у поперечину. На 40-й хвилині Арсенал знову несподівано забив. Оборона господарів спрацювала жахливо і Сергій Гринь після передачі Дубінчака вразив ворота Максима Кучинського - 2: 0. Господарі могли відігратися У другій половині Карпати стали грати гостріше, навіть здалося, що вони в змозі зробити камбек. На 52-й хвилині Швед заробив пенальті, але Хорхе Карраскаль потрапив в поперечину. Однак через дві хвилини львів'яни все ж забили: легіонери Родріго Варгас і Крістіан Ербес розіграли комбінацію і останній розписався в воротах суперників. 1: 2. Арсенал тут же міг забити третій, але Франсиско Ді Франко підстрахував воротаря після удару Владислава Алексєєва. До кінця матчу у Карпат були можливості зрівняти рахунок. Спочатку Сергій Сітало врятував після удару Варгаса, а потім трохи не пощастило Олексію Гуцуляку. На 85-й хвилині за грубий фол проти Карраскаль червону картку отримав Оскар Альберто Піріс, але і в більшості зелено-білі забити не зуміли.  Таким чином, Арсенал під керівництвом Раванеллі здобув першу перемогу в Прем'єр-лізі. Тепер у киян чотири очки і вони наздогнали в турнірній таблиці Маріуполь. Карпати мають в активі на один пункт більше. Карпати - Арсенал Київ - 1: 2 Голи: Ербес (55) - Оріховський (28), Гринь (39). Нереалізований пенальті: Карраскаль (52). Вилучення: Піріс (85). Карпати: Кучинський - Мірошниченко, Ковтун, Мехреміч, Лебеденко - Мякушко (Гуцуляк, 74), Ербес (Мендес, 88), Голодюк (Варгас, 46), Ді Франко, Карраскаль - Швед. Арсенал Київ: Сітало - Майданевич, Піріс, Карась, Дубінчак - Оріховський, Евтоскі (ебли, 71) - Бушман, Гринь, Лола (Осман, 90) - Алексєєв (Сагуткін, 86). попередження: Мірошниченко, Мехреміч - Оріховський, Евтоскі, Дубінчак, Сітало, Сагуткін.

Чорноморець відібрав очки у напіврезервного складу Динамо, відігравшись в кінцівці