Арсенал переписав клубну історію. Головні камбеки в плей-офф Ліги Європи (відео)

18.03.2019 13:03
Скільки команд проходили в наступний раунд плей-офф Ліги Європи після поразки в два м'ячі в першому поєдинку?

П'єр-Емерік Обамеянг став одним з героїв Арсеналу. фото arsenal.com

В 1/8 фіналу нинішнього турніру був близький до сенсації Ренн. Французи на своєму полі обіграли Арсенал і цілком могли залишити фаворита за бортом плей-офф. Однак каноніри в Лондоні видали необхідні для проходу 3: 0 - дубль оформив П'єр-Емерік Обамеянг, ще один м'яч на рахунку Ензлі Мейтленд-Найлз. https://www.youtube.com/watch?v=BaKKSXQrKYE Арсенал вперше в історії пройшов далі в єврокубку після поразки в першому матчі на виїзді з рахунком 1: 3. Користуючись нагодою, ми вирішили згадати інші подібні камбеки в раундах на виліт в Лізі Європи. ЛЄ-2012/13. 1/16 фіналу. Стяуа - Аякс - 2: 0 (пен. 4: 2) Аяксіди на своєму полі перемогли з комфортним рахунком 2: 0, але в Бухаресті все пішло не за їхнім сценарієм. Під кінець першого тайму один м'яч відквитав Ясмін Латовлевич, а на 76-й хвилині Влад Кірікеш оформив другий гол Стяуа. У підсумку справа дійшла до серії пенальті, в якій удача посміхнулася господарям. Правда, вже в наступному раунді червоно-синіх зупинив Челсі. https://vimeo.com/60250562 ЛЕ-2013/14. 1/8 фіналу. Бетіс - Севілья - 0: 2 (пен. 3: 4) Унікальний випадок, тому що нервьоненсе вдалося пройти далі після домашньої поразки з різницею в два м'ячі. Втім, не будемо забувати що Бетіс і Севілья представляють одне місто. У матчі-відповіді в середині першого тайму Хосе Антоніо Рейєс відкрив рахунок, а під кінець основного часу другого м'яча оформив Карлос Бакка. Тут також справа дійшла до серії 11-метрових, по ходу якої Севілья знову поступалася, але також провернула камбек. В результаті нервьоненсе стали тріумфаторами Ліги Європи. ЛЕ-2013/14. 1/4 фіналу. Валенсія - Базель - 5: 0 (у дод. Час) Той сезон став унікальним і завдяки Валенсії, яка першою в історії пробилася далі після поразки в три м'ячі в стартовому матчі. На Местальї Кажани відіграли два з них ще в першому таймі зусиллями Пако Алькасера ​​і Едуардо Варгаса. На 70-й хвилині нинішній «джокер» дортмундської Боруссії забив третій гол валенсійців. Уже в овертаймі Пако оформив хет-трик, а ще один м'яч записав на себе Хуан Бернат. У півфіналі помаранчеві за правилом виїзного гола поступилися Севільї. https://www.youtube.com/watch?v=ggyDkt83L0c ЛЕ-2017/18. 1/4 фіналу. Зальцбург - Лаціо - 4:1 У минулому сезоні драматичне протистояння виграли австрійці. У Римі Зальцбург поступився 2: 4, а на своєму полі пропустив першим, причому Чіро Іммобіле відкрив рахунок аж на 55-й хвилині. Однак за якусь третину години Ред Булл провів необхідні чотири голи - героями поєдинку стали Мунас Даббур, Амаду Хайдара, Хван Хі Чхан і Штефан Лайнер. У півфіналі проти Марселя Бики знову був близькі до камбек, але все ж провансальцям вдалося вистояти. https://www.youtube.com/watch?v=irj1RQuTIyY Володимир Сержао