Арсенал-Київ зіграв на зборі в Туреччині проти клубу Шпорт Подбрезови

05.02.2019 21:30

У четвертому товариському матчі київського Арсеналу на зборах в Туреччині команда зіграла проти 10-го клубу чемпіонату Словаччини Шпорт Подбрезови.

арсенал-київ

Каноніри пропустили на 75-й хвилині матчу, але вже через три хвилини відігралися завдяки голу форварда Артура Авагімяна - зустріч закінчилася з рахунком 1: 1.

Раніше в спарингах підопічні Ігоря Леонова зіграли зі словацьким Спартаком (0: 3), сербської Войводіною (2: 2) і сербської бачка (0: 0).

Після 18 турів чемпіонату України Арсенал займає останнє місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

Перемога і поразка: Маріуполь провів два контрольні поєдинки в Туреччині в один день

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939