03.03.2019 14:58
У Києві відбувся матч 20-го туру УПЛ між Олімпіком і Арсеналом-Київ
Олімпік

Фото olimpik.com.ua

20-й тур УПЛ в неділю відкрився матчем в Києві, де зустрілися команди «другої шістки» - Олімпік і Арсенал-Київ. Команда В'ячеслава Шевчука після поразки в першому весняному турі Маріуполю фактично втратила шанси претендувати навесні на зону єврокубків. У канонірів становище ще гірше: тиждень тому команда Ігоря Леонова поступилася в Києві Десні (0: 2) і тепер єдиний шанс Арсеналу піти від пониження в класі - перехідні матчі. Втім, мотивації в обох команд на гру було більш ніж достатньо. Особливо у новачків, які поповнили Олімпік і Арсенал напередодні гри. Каноніри до кінця чемпіонату підписали екс-динамівця Владислава Калитвинцева, який потрапив з корабля на бал і відразу вийшов в неділю на поле в основному складі номінальних гостей. Також в старті вийшов нападник з Габону Міссі Мезу, який виступав в румунській Калераші. В запасі почав гру орендований у Шахтаря молодий талант Михайло Мудрик. Також в київську команду прийшли Артур Авагімян (Маріуполь), і іранець Акбарі Аліреза Мошен. У Олімпіка теж поповнення - контракт з клубом підписав голкіпер Бетім Халімі, у якого є сербський і косовський паспорта, що не завадило йому заявитися в чемпіонат України і дебютувати в грі з Арсеналом. В результаті вже на 11-й хвилині новому воротареві Олімпіка довелося виймати м'яч з сітки воріт. Цимбалюк порушив правила у штрафному проти Міссі і Вакуленко відкрив рахунок з пенальті. Олімпік кинувся відіграватися і двічі в першому таймі мав забійні моменти. Спочатку Політило пробив небезпечно зі штрафного. Роман Юрійович Підківка насилу врятував, а потім Гай здорово пробив у дальній верхній кут. Каноніри ускладнили собі завдання на 35-й хвилині: за другу жовту після покинув Башлай. Але Олімпік чисельною перевагою таки не скористався, хоча завдав більше 10 ударів по воротах канонірів, які здобули першу перемогу в новому році і першу під керівництвом Ігоря Леонова.

Олімпік - Арсенал-Київ - 0: 1 (0: 1)

Гол: Вакуленко (11, з пенальті) Олімпік: Бетім, Г. Пасіч (Дегтярьов, 75), Вантух (Балашов, 64), Гришко, Клименчук, Ксьонз, Цимбалюк, Політило, Гай, Тейшейра (Шиндер, 32), Матар. Арсенал-Київ: Роман Юрійович Підківка, Жичиков, Вакуленко, Дубінчак, Башлай, Оріховський, Танковскій, Козак (Домбровський, 46), Кадімян, Калитвинцев, Міссі (Ковпак, 75). попередження: Цимбалюк, Шінедр, Пасіч, Ксьонз - Башлай, Вакуленко. Видалення: Башлай (35). Роман Григорчук та Андрій Глущенко з Астаною виграли Суперкубок Казахстану

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)