Арсенал-Київ переграв Десну і пішов з останнього місця в турнірній таблиці

29.04.2019 17:57
Арсенал-Київ на стадіоні Динамо ім. Валерія Лобановського завдав поразки чернігівської Десні і пішов з останнього місця

фото arsenal-kyiv.com

У домашньому поєдинку 26-го туру першості України Арсенал-Київ здобув перемогу над чернігівської Десною з рахунком 2: 0. Підопічні Ігоря Леонова відкрили рахунок на 11-й хвилині. Після навісу Калитвинцева Артур Авагімян випередив Дениса Фаворова і головою відправив м'яч у дальній від Литовки кут. Другий м'яч опинився у воротах гостей після виконання пенальті. На 25-й хвилині Слинкин у власному штрафному штовхнув у спину набігаючого на м'яч Ліпартію. Арбітр негайно вказав на точку. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Павло Оріховський. Надалі, футболісти Арсенал-Київ були ближче до того, щоб збільшити перевагу, ніж гравці Десни до того, щоб скоротити рахунок. У підсумку, 2: 0 на користь киян.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 26 тур.

Арсенал-Київ - Десна - 2: 0 (2: 0) Голи: Авагімян (11), Оріховський (26, з пенальті). Арсенал-Київ: Роман Юрійович Підківка, Жичиков, Башлай, Сагуткін, Осман - Домбровський, Оріховський, Ліпартія (Козак, 77), Авагімян (Кадимян, 75), Калитвинцев, Ковпак (Мудрик, 90). Десна: Литовка, Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Слинкин (Волков, 54), Якимів (Люлька, 46), Огиря, Картушов, Мостовий, Філіппов, Сергійчук (Хльобас, 76). попередження: Слинкин (25), Імереков (29), Філіппов (55). Після цієї перемоги Арсенал-Київ набрав 21 очко і залишив останнє місце в нижній шістці чемпіонату України. У Десни залишилося 35 пунктів і вона як і раніше на чолі шести команд, що борються за виживання в Прем'єр-Лізі.

Роман Зозуля заробив червону картку в матчі іспанської Сегунди, рятуючи Альбасете від неминучого гола

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)