Арсенал-Київ обіграв Ворсклу і залишив останнє місце

14.04.2019 18:00
Арсенал-Київ мінімально обіграв полтавську Ворсклу в поєдинку 24-го туру чемпіонату України

фото arsenal-kyiv.com

Для гостей цей матч можна було назвати принциповим, оскільки саме каноніри в середині березня не пустили їх в топ-шістку. Минулого уїк-енд полтавчани програли Дніпру-1 в Кубку України, Тоді як кияни в рамках УПЛ впевнено обіграли Чорноморець. На початку поєдинку команди намагалися встановити контроль над м'ячем, і частіше круглий опинявся у гравців Ворскли. При цьому господарі відповідали на випади підопічних Віталія Косовського куди небезпечніше. Так, на 22-й хвилині Кадімян не зміг переграти Ткаченко після виходу один на один, а ближче до перерви він же потрапив в поперечину. В кінці першого тайму полтавчани могли відкрити рахунок, але Шехіч із забійної позиції пробив повз ближнього кута. Калитвинцев забив перший гол в сезоні У перерві Ігор Леонов зробив дві заміни, що в підсумку дало свої плоди. Матч запам'ятався боротьбою і «гірчичниками», тому символічно, що саме зі штрафного каноніри забили єдиний гол. «Джокер» Калитвинцев блискуче виконав стандарт метрів з 30-ти, оформивши свій перший м'яч у нинішньому сезоні. Після цього полтавчани посилили свій тиск на чужій половині поля, але моментів практично не створювали. Дивно, але на активності біло-зелених позитивно позначилося видалення Сапая в кінцівці. Роман Юрійович Підківка довелося виручати після класного удару Габелко зі штрафного, а в доданий час після метушні у воротарському суперників ледь не забив Чеснаков. Канонірам вдалося добути другу перемогу поспіль в чемпіонаті, в тому числі і першу домашню за весь сезон. Підопічні Леонова обійшли в турнірній таблиці Чорноморець, але у моряків сьогодні ввечері поєдинок з Олімпіком. Ворскла же продовжує свою невдалу весняну серію, що не заважає їй йти на другому місці в нижній шістці. Арсенал-Київ - Ворскла - 1: 0 (0: 0) Гол: Калитвинцев (58). На 82-й хвилині видалений Сапай. Арсенал-Київ: Роман Юрійович Підківка - Жичиков (Сагуткін, 70), Вакуленко, Башлай, Дубінчак - Танковскій, Домбровський, Оріховський - Кадімян, Міссі-Мезу (Ковпак, 46), Мудрик (Калитвинцев, 46). Ворскла: Ткаченко - Пердута, Мартиненко, Чеснаков, Сапай - Петрович, Габелок - Шехіч, Мисик (Якубу, 81), Кане - Карека (Коломоєць, 68). Попереджені: Кадімян, Домбровський, Танковскій - Пердута, Чеснаков, Сапай, Петрович, Мисик.