Арсенал-Київ і Олімпік переможця не виявили

21.05.2019 20:28
На точний удар Матара підопічні Ігоря Леонова відповіли результативним пострілом від Танковського

фото arsenal-kyiv.com

З турнірної точки зору, позитивний результат цього матчу більше був потрібен киянам, які опинилися за півкроку від прямого вильоту в першу лігу після виграшу Чорноморця у Карпат. Втім, і донеччани чудово розуміли, що в разі успіху або допустимо, нічиєї, свої шанси на те, щоб не потрапити в небезпечну зону у них збільшувалися б. Тому поєдинок розпочався обережно, команди подовгу розігрували м'яч на своїй половині поля, а при втратах відразу ж намагалися перекривати всі зони.Першими таку оборону зміг пробити Олімпік. На 25-й хвилині Матар елегантно розібрався у штрафному з БАШЛАЙ і Вакуленко, а потім точно пробив по цілі. 0: 1. Через хвилину Матар міг оформити дубль, але його удар в упор відбив Роман Юрійович Підківка. Якщо в гольовий комбінації Ксьонз виявився одним з героїв, ставши автором результативної передачі, то через шість хвилин екс-футболіст збірної України послизнувся на рівному місці, м'яч підібрав Танковскій, змістився в центр і пробив. 1: 1.

«Штурма у киян не вийшло»

Практично відразу з початком другого тайму над стадіоном Динамо пішов дощ. Можливо, це завадило більш якісно зіграти Геннадію Пасіч, який протягом двох хвилин заробив два гірчичника і покинув поле. Незабаром каноніри могли вийти вперед, але м'яч після удару головою від Ковпака пройшов в сантиметрах від штанги. У Олімпіка на 70-й хвилині був перспективний штрафний, але Політило з 23-х метрів пробив повз ворота. Маючи чисельну більшість, м'ячем більше володіли підопічні Ігоря Леонова, однак наблизитися до воріт у канонірів не виходило. А дальні удари брав Кринська. Штурма від киян не вийшло, тому гра так і завершилася. 1: 1.

Арсенал-Київ - Олімпік - 1: 1

Голи: Танковскій (31) - Матар (25, Ксьонз), Арсенал-Київ: Роман Юрійович Підківка, Жичиков, Башлай, Вакуленко, Дубінчак, Домбровський, Танковскій, Ліпартія (Оріховський, 70), Калитвинцев, Мудрик (Мезу, 55), Ковпак. Олімпік: Кринська, Клименчук (Кольцов, 66), Цимбалюк, Гришко, Ксьонз, Політило, Гай, Тейшейра (Сондей, 90 + 1), Вантух, Г.Пасіч, Матар (Дегтярьов, 84). На 54-й хвилині вилучений Г.Пасіч. Гравці тижня: голи Мораеса, лідерські якості Циганкова і новий трофей Зінченко