Арні почав, українці підхопили. Всі дублі гравців Колоса в цьому сезоні (відео)

01.08.2020 14:04
Підраховуємо всі дублі у виконанні футболістів Ковалевського Колоса, що трапилися по ходу нинішнього сезону

Денис Антюх. фото koloskovalivka.com

У півфіналі плей-офф за вихід в Лігу Європи Колос розгромив Дніпро-1 (4.1). Два голи в поєдинку записав на свій рахунок Денис Антюх, для якого це дебютні результативні удари в Прем'єр-лізі. Цей дубль став п'ятим для гравців команди в сезоні-2019/20. Гол 1 Гол 2 Арні Вільхамссон. 17-й тур. Колос - Дніпро-1 - 4:0 Найбільша на даний момент перемога ковалевцев у вищому дивізіоні. Перші два голи в матчі оформив ісландець, що приєднався до команди в листопаді. Вільхамссон реалізував пенальті, а також замкнув флангову передачу партнера. У нинішньому сезоні на рахунку Арні п'ять голів за Колос. Гол 1 Гол 2 Євген Смирний. 19-й тур. Олександрія - Колос - 1:2 Орендований у Динамо хавбек приніс ковалевцам перемогу в першому весняному турі. Смирний відкрив рахунок в поєдинку на старті другого тайму, а також забив переможний м'яч у кінцівці. В активі Євгена п'ять голів у цій Прем'єр-лізі. Гол 1 Гол 2 Вадим Мілько. 22-й тур. Колос - Шахтар - 3:4 В останньому турі першого етапу ковалевци боролися за потрапляння в топ-6. Після першого тайму Колос програвав 1: 2 - Тайсон реалізував пенальті, Жуніор Мораес наспів на добивання, а перед перервою Мілько скористався помилкою Андрія П'ятова. У другій половині зустрічі Тете збільшив перевагу гостей, але Віталій Гавриш з пенальті і знову Мілько оформили несподіваний камбек. Втім, в кінцівці своє друге слово сказав Мораес, замкнувши фланговий простріл. Незважаючи на драматичне поразку, Колос таки виявився у верхній шістці. https://youtu.be/jjrXZ89dZbI?t=80 https://youtu.be/jjrXZ89dZbI?t=150 Володимир Лисенко. 28-й тур. Колос - Олександрія - 2:1 В середині першого тайму нападник оформив перший для себе дубль в УПЛ з 2016 року. Лисенко реалізував вихід один на один і замкнув передачу партнера в чужій штрафній. У цьому сезоні в активі Володимира п'ять голів. Гол 1 Гол 2 Володимир Сержао

Юрій Вірт: «Колос не помітив дніпрян, і в фіналі буде фаворитом»