Аргентинський наконечник бразильських атак. Топ-5 матчів Феррейри за Шахтар (відео)

Згадуємо найкращі поєдинки аргентинського новачка Бенфіки в складі донецької команди

У четвер колишній лідер Шахтаря перебрався в чемпіонат Португалії. Тепер Факундо Феррейра виступатиме за Лісабонську Бенфіку, з якої підписав чотирирічний контракт. В УПЛ форвард опинився в 2013 році, коли був викуплений гірниками у Велеса Сарсфілд за 7 мільйонів євро. Спочатку аргентинцеві знадобилося час на адаптацію, він навіть зазирнув на сезон в оренду в Ньюкасл. Однак в останні роки Феррейра був основним Страйкером Шахтаря, внісши солідну лепту в усі успіхи оранжево-чорних. В цілому Факундо провів за донеччан 115 матчів, в яких забив 60 голів і віддав 15 ассистов. Пропонуємо вам згадати найкращі поєдинки нападника в складі чемпіонів України. ЛЕ-2015/16. 1/16 фіналу. Шальке - Шахтар - 0:3 У тому сезоні після зимового догляду Алекса Тейшейри Феррейра отримав свій шанс. Після третього місця в групі Ліги чемпіонів гірники опустилися в турнір рангом нижче. У матчі-відповіді першого раунду плей-офф проти Шальке аргентинець став одним з головних героїв. Саме Факундо віддав результативну передачу на Марлоса під час першого гола, а після перерви замкнув простріл Тайсона з правого флангу. https://youtu.be/lMDGFSb9nwk?t=1 Суперкубок України-2017. Шахтар - Динамо - 2:0 За свою кар'єру Феррейра забивав у ворота киян п'ять разів. А в першому поєдинку сезону-2017/18 в Україні він і зовсім оформив дубль. Аргентинець двічі замикав флангові простріли партнерів зліва, опиняючись в потрібному місці в потрібний час. Вийшло, що саме Факундо приніс Шахтарю перший трофей в цьому сезоні. https://www.youtube.com/watch?v=cQOBpEErNC8 ЛЧ-2017/18. Груповий етап. Шахтар - Наполі - 2:1 У першому турі групового етапу Феррейра оформив гол + пас. Спочатку на 15-й хвилині форвард п'ятою асистував Тайсону, а після перерви замкнув подачу Тараса Степаненко. В результаті оранжево-чорні здобули стратегічно важливу перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=ZxCQmkjTLW0 Кубок України-2017/18. 1/8 фіналу. Зоря - Шахтар - 3: 4 (у дод. Час) Божевільний за напруженням пристрастей поєдинок, в якому до 72-ї хвилини Шахтар "горів» 0: 2. Однак Феррейра одягнув костюм Супермена і перевів гру в додатковий час. Спочатку форвард замкнув простріл зліва, а на 91-й компенсованій хвилині забив м'яч у дальній кут після корнера. В овертаймі гірники таки дотиснули луганчан, які догравали зустріч удесятьох. https://youtu.be/hzRP4qaclP4?t=1 ЛЧ-2017/18. Груповий етап. Шахтар - Фейеноорд - 3:1 Український клуб виглядав на голову сильніше голландського, а в домашній зустрічі добув переконливу вікторію. Гості несподівано забили на 12-й хвилині, але гірники миттю відповіли двома м'ячами. Перший з них записав на свій рахунок Феррейра, який з другої спроби відправив ігровий снаряд у сітку. Після перерви аргентинець віддав гольовий пас на Марлоса, який встановив остаточний результат на табло. https://www.youtube.com/watch?v=xTZw1-cn8aY Володимир Сержао