Аргентина вирвала перемогу над Нігерією і зіграє в плей-офф з Францією

26.06.2018 22:05
Підопічні Хорхе Сампаолі дотиснули нігерійців в кінцівці і посіли друге місце у своєму квартеті

twitter.com/Argentina

Перед третім туром у групі D утворилася цікава ситуація. Аргентинцям для виходу в плей-офф потрібні були три очки і невиігриш Ісландії в паралельному матчі. З іншого боку, нігерійцям було достатньо нічиєї для потрапляння в 1/8 фіналу, але за умови, що мешканці півночі НЕ розгромлять Хорватію. У першому таймі здавалося, що інтриги в матчі не буде і близько. Альбіселеста з перших хвилин заволоділи м'ячем і регулярно доходили до воріт суперників. Вже на 14-й хвилині Банега довгим пасом вивів Мессі в штрафну і лідер аргентинців з правого поклав м'яч у дальній кут. Південноамериканці продовжували тиснути і до перерви створили ще кілька моментів. На 27-й хвилині Узохо врятував після виходу Ігуаїна один на один, а на 34-й Мессі зі штрафного влучив у штангу. Що стосується Суперорлів, то вони свій перший удар в створ завдали лише в доданий час. Так чи був пенальті? На початку другої половини все перевернулося з ніг на голову. Маскерано порушив правила у власному штрафному майданчику і Джюнейт Чакир призначив пенальті. Мозес підійшов до м'яча і впевнено переграв Армані. Аргентинці помчали забивати другий гол, але переважна більшість їх атак розбивалося про міцну оборону африканців. Більш того, Нігерія не забувала відповідати - Муса регулярно тікав від візаві на фланзі, небезпечно пробивали Ндіді видали і Етебо зі штрафного. На 75-й хвилині трапився чи не центральний епізод в матчі. Ігало з вигідної позиції не влучив, але перед цим Рохо зіграв рукою в своїй штрафній. Чакир пішов дивитися повтор і прийняв досить спірне рішення на користь Аргентини. А на 86-й хвилині Мессі і Ко все ж вирвали перемогу. Меркадо прострілив з правого флангу, а ніким не прикритий Рохо потужним ударом поклав м'яч у кут воріт Узохо. Таким чином оборонець МЮ за десяток хвилин перетворився з ймовірного антигероя в рятівника своєї збірної. 2: 1 - Аргентина крокує в плей-офф. У паралельному матчі хорвати обіграли ісландців, так що нігерійці самі віддали путівку в 1/8 фіналу альбіселеста. А там підопічних Хорхе Сампаолі чекає Франція ... 26 червня. ЧС-2018. Група D Нігерія - Аргентина - 1: 2 (0: 1) Голи: Мозес (51, пенальті) - Мессі (14), Рохо (86). Нігерія: Узохо, Балогун, Троостит-Еконг, Кеннет Омеруо (Івобі, 90), Мозес, Етебо, Обі Мікел, Ндіді, Ідову, Муса (Сімі, 90 + 2), Іхеаначо (Ігало, 46). Аргентина: Армані, Меркадо, Отаменді, Рохо, Тальяфіко (Агуеро, 80), Перес (Павон, 61), Маскерано, Банега, Ді Марія (Меса, 72), Мессі, Ігуаїн. попередження: Балогун, Обі Мікел - Маскерано, Банега, Мессі. Завтра на чемпіонаті світу заплановані чотири поєдинки. У групі F о 17.00 розпочнуться матчі Республіка Корея - Німеччина і Мексика - Швеція. О 21.00 естафету перехопить квартет Е, де відбудуться зустрічі Сербія - Бразилія та Швейцарія - Коста-Ріка.