Арбітри Прем'єр-ліги: від Абдули до Шурмана з повною статистикою

29.01.2019 16:03
У першій частині сезону-2018/2019 матчі чемпіонату України провели 23 представники Феміди: хто вони, головні арбітри Прем'єр-ліги? У 108 матчах Комітет арбітрів ФФУ задіяв 23 арбітрів. З них 21 мав статус арбітра УПЛ ще перед стартом сезону. А по ходу чемпіонату додалися ще двоє - Юрій Іванов і Дмитро Панчишин. Обидва провели по одній грі і, мабуть, на цьому не зупиняться. Обидва досить молоді (1986 рік народження), мають досвід роботи в Першій лізі. Також дебютували в УПЛ в нинішньому сезоні Дмитро Крівушкін (1984) і Олександр Омельченко (1987). Останній - не самий молодий серед арбітрів елітного дивізіону. Молодше ще Микола Балакін (1989) і Віктор Копієвський (1990).
Анатолій Абдула провів 100 матчів в топ-дивізіоні України. фото amsport.com.ua

В кінці минулого сезону Анатолій Абдула провів 100-й матч в топ-дивізіоні України. фото amsport.com.ua

Головні ветерани суддівського корпусу - Анатолій Абдула, Євген Арановський, Юрій Можаровський та Костянтин Труханов (всі - 1976). На рік молодший Сергій Бойко та Дмитро Кутаков. Останньому, до речі, довелося демонструвати досвід в матчі 11-го туру. На 75-й хвилині зустрічі Шахтар - Зоря він замінив травмованого Миколи Кривоносова. За чверть години Кутаков виніс попередження воротареві луганчан Луїсу Феліпе. А матч так і завершився внічию - 1: 1. Тому нехай вас не дивує сумарна кількість матчів, проведених арбітрами за 18 турів (109). Матч Шахтар - Зоря пішов в залік і Кривоносову, і Кутакова.