Апетиту голодних нападників Динамо вистачило для розгрому

20.08.2017 20:24
Голи гравців збірної України Артема Бесєдіна і Артема Кравця допомогли Динамо перемогти Сталь в матчі 6-го туру УПЛ
Кравець

В активі Артема Кравця - два голи і результативна передача. фото fcdynamo.kiev.ua

У поєдинку зі Сталлю головний тренер Динамо Олександр Хацкевич провів серйозну ротацію складу. Одним футболістам дав відпочити перед поєдинком у відповідь плей-офф раунду Ліги Європи з Марітіму, іншим - надав шанс довести свої претензії на місце в основі. Коваль, Морозюк і Ярмоленко взагалі не потрапили в заявку, а Гармаш, Гонсалес і Мбокані виявилися на лаві запасних. У той же час дебютували Бущан і Піваріч. Хорвата, правда, вже на 7-й хвилині спіткала неприємність - він розбив голову і був замінений на ще одного дебютанта - 18-річного Миколенко. Також відзначимо вихід в стартовому складі Гусєва і дуету форвардів Кравець-Беседін. Вони-то і стали головними героями зустрічі, що в контексті майбутніх матчів збірної України не може не радувати. Зголоднілі за ігровою практикою Артеми своїми голами в першому таймі позбавили матч-якої інтриги. Вже на 2-й хвилині Бесєдін після передачі Кравця обіграв у штрафному майданчику двох опікунів і точно пробив з 13-ти метрів. А незабаром відзначився вже Кравець, коли підсік м'яч над воротарем в дев'ятку. Асистентом в тій контратаці (гості невдало розіграли кутовий і обрізалися) виступив Шепелєв. Ще один гол до перерви забив головою Віда, замкнувши подачу з кутового.

Рикошет від штанги і спини

У другому таймі кияни діяли по рахунку і, здалося, навіть занадто заспокоїлися. Наслідком чого став гол динамівського вихованця Кузик в ворота Бущана. Класну передачу в тому епізоді віддав Данієлян. Біло-сині відразу ж відповіли. І не менш ефектно. Кравець після елегантного пасу Бесєдіна тонко пробив в кут - м'яч на шляху до сітки зрикошетив від штанги і спини Пенькова. Після того п'ятий гол могли забити Стали Циганков і Бесєдін. Тут уже воротар був на висоті.
Динамо - Сталь - 4: 1 (Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 41 - Кузик, 54). Динамо: Бущан - Кенджера, Хачеріді, Віда, Піваріч (Миколенко, 8) - Циганков, Сидорчук (Буяльський, 46), Шепелев, Гусєв (Гонсалес, 67), Кравець - Бесєдін.
Динамо зберегло за собою перше місце в таблиці УПЛ, а наступний матч має провести 27 серпня в Маріуполі.   ЧС-2018. Що награв збірна України: дії в атаці