Апетит Мілевського в Бресті. Команда українця, взявши Кубок, готується до Ліги Європи

04.06.2018 13:05
Екс-гравець національної збірної України Артем Мілевський продовжує запалювати в складі білоруського Динамо-Бреста

dynamo-brest.by

У липні минулого року форвард підписав контракт з синьо-білими терміном на півтора року. У попередньому сезоні в Білорусі українець відіграв 18 матчів у всіх турнірах, в яких забив п'ять голів і віддав стільки ж ассистов. В результаті Мілевського визнали найкращим нападником команди, а вболівальники поставили його на друге місце в списку кращих гравців Динамо в 2018-м. Взимку до Артему проявляли інтерес європейські клуби, ходили чутки про Лудогорца. Але, схоже, українця все влаштовує в його нинішній команді і як мінімум контракт до кінця він допрацює. Вигравати трофеї можна і в 33 роки У новому сезоні Мілевський не брав участі лише в двох поєдинках Динамо-Бреста. Футбольний рік для жителів півдня почався з Суперкубка, в якому їм довелося протистояти БАТЕ. Артем відбігав усі 90 хвилин, а його команда перемогла з рахунком 2: 1. Таким чином, Тіммі завоював свій перший трофей за довгий час. «Обидві команди сьогодні показали дуже якісний футбол. Було непросто і нам, і суперникам. Головне, що витримали темп матчу. Якщо будемо грати так протягом сезону, то зможемо замахнутися і на Кубок, і на золото чемпіонату », - сказав Мілевський після перемоги в Суперкубку. Виявилося, Артем як у воду дивився. Динамівці через два з невеликим місяці додали в свою колекцію і Кубок Білорусі. В 1/4 фіналі брестчане двічі здолали Слуцьк (2: 0, 2: 1), а в другому матчі Мілевський віддав асист на Джоела Фамейе. У півфіналі синьо-білі зійшлися з могильовським Дніпром. У першому матчі українець провів на полі 15 хвилин, а його команда перемогла 2: 0. У матчі-відповіді брестчане розгромили дніпрян з рахунком 4: 1, а Миля забив перший гол динамівців, буквально заштовхавши м'яч в ворота. https://www.youtube.com/watch?v=qA9vei_5S5s У фіналі Динамо-Бресту протистояв спраглий реваншу БАТЕ. Борисовці двічі вели в рахунку по ходу матчу, але жителі півдня відігравалися. У підсумку на 88-й хвилині Павло Нехайчик забив «золотий» гол, принісши своїй команді перемогу - 3: 2. Перший м'яч південців на рахунку Мілевського: форвард здорово відкрився в штрафний і з близької відстані розстріляв голкіпера. https://www.youtube.com/watch?v=Amkc6XU4GAU «Неймовірна гра, не залишилося ніяких емоцій. Це нагадує мені матчі проти донецького Шахтаря. Приємно, що в 33 роки я можу вигравати Кубок і Суперкубок Білорусі », - після чергового тріумфу Артем не приховував радості. Дефіцит перемог в наявності Що стосується чемпіонату, то після 10-ти турів динамівці посідають восьме місце з 12-ма очками в активі. Початок Вищої ліги вийшло не найбільш потужним: в першому турі нічия з солігорським Шахтарем (0: 0), далі мінімальна перемога над Променем (2: 1) і програш БАТЕ (0: 2). Але в поразці від борисовців Мілевського звинувачувати не можна - Артем пропускав матч через вивиху ліктя. Українець повернувся на поле в кінці квітня і взяв участь в нічийній грі зі Смолевичах (2: 2). А в результативному матчі з Мінськом (3: 3) форвард нарешті забив в чемпіонаті, Та ще й ассист оформив. У першому таймі Мілевський заробив 11-метровий, який реалізував Сандро Гота, а на 70-й хвилині приніс брестчанам нічию, завдавши влучний удар з-за меж штрафного. https://www.youtube.com/watch?v=OIxiEG5YKQw На початку травня динамівці поступилися Торпедо-БелАЗ (0: 2), а потім обіграли Вітебськ (3: 1). У переможному поєдинку Мілевський відзначився гольовою передачею на Романа Юзепчука. А в наступному турі відзначився і сам Артем, зрівнявши рахунок у грі з Слуцькому (1: 1) після навісу Нехайчика. За підсумками поєдинку наш співвітчизник був визнаний кращим у своїй команді. https://www.youtube.com/watch?v=Tz7zyBuhcbk Нарешті, минулого вівторка українець відіграв повний матч проти могилевського Дніпра (1: 1). Попередній тур, в якому динамівці розійшлися миром з мінським Торпедо (1: 1), Тіммі пропускав. У підсумку в нинішньому сезоні у форварда набралося 14 поєдинків, в яких у нього чотири голи і три ассисти. В кінці липня - початку серпня Динамо-Брест виступить у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії відбудеться вже 19 червня. А поки що Мілевський може зосередитися на чемпіонаті, де синьо-білим потрібно виправляти ситуацію.  Володимир Сержао

Бронза з чашкою. Яку кашу наварив Мілевський після відходу з Києва ...