Англія знищила Панаму, а Кейн за допомогою хет-трику обійшов Роналду і Лукаку

24.06.2018 15:56
Категорії: Новини ЧС-2018
Підопічні Гарета Саутгейта забили шість голів у ворота суперників і забезпечили собі вихід в плей-офф чемпіонату світу

twitter.com/fepafut

Єдине питання, яке виникало перед матчем: з яким рахунком Англія обіграє Панаму. Родоначальники поставилися до суперників і турнірним розкладами з повною серйозністю, тому Пенедо довелося багато разів витягувати м'яч із сітки. Почалося побиття на восьмій хвилині, коли Стоунз замкнув навіс Тріпп'єр з корнера. В середині першого тайму панамці в своєму штрафному завалили Лінгард, а вирок реалізував Кейн. Під кінець стартовою половини канальщікі і зовсім розклеїлись. На 36-й хвилині Лингард з-за меж штрафного влучив у дальню «дев'ятку», на 40-й Стоунз зробив дубль, зігравши на добиванні після розіграшу стандарту. На додачу до всього в доданий час Кейн забив п'ятий, реалізувавши пенальті за фол на Стоунз. Англія зробила потрібну різницю Другий тайм можна було і не проводити, проте команди подарували вболівальникам ще два голи. За хвилину до своєї заміни Кейн п'ятою підправив удар Лофтус-Чіка і оформив хет-трик. В цілому форвард Тоттенхема забив вже п'ятий м'яч на мундіалі і обійшов в гонці бомбардирів Кріштіану Роналду і Ромелу Лукаку. Втім, Пікфорд не вдалося зберегти свої ворота «на замку». На 78-й хвилині навіс зі штрафного з лівого флангу замкнув Балою. Цей м'яч став дебютним для Панами на чемпіонатах світу. Перемігши 6: 1, Англія зрівнялася з Бельгією не тільки за очками, але і за різницею голів (8-2). Тепер в третьому турі дві топові збірні між собою визначать переможця квартету. 24 червня. ЧС-2018. Група G Англія - Панама - 6: 1 (5: 0) Голи: Стоунз (8, 40), Кейн (22, пенальті, 45 + 1, пенальті, 62), Лингард (36) - Балою (78). Англія: Пікфорд, Уокер, Стоунз, Магуайр, Тріпп'єр (Роуз, 70), Лофтус-Чик, Хендерсон, Лингард (Делфі, 63), Янг, Стерлінг, Кейн (Варди, 63). Панама: Пенедо, Мурільо, Торрес, Ескобар, Девіс, Барсенас (Арройо, 69), Купер, Гомес (Балою, 69), Годой (Авіла, 62), Родрігес, Перес. попередження: Лофтус-Чик - Купер, Ескобар, Мурільо. У неділю на ЧС-2018 заплановані ще два поєдинки в групі H. Між собою зустрінуться Японія і Сенегал (початок о 18.00), а також Польща і Колумбія (21.00).

Бельгія і Туніс видали найрезультативніший матч ЧС-2018. Лукаку тисне на Роналду!