Англія обіграла Колумбію в серії пенальті і вийшла в чвертьфінал (відео)

03.07.2018 22:55
Категорії: Новини ЧС-2018
В останній грі 1/8 фіналу ЧС за вихід в чвертьфінал змагалися збірні Колумбії і Англії
Англія

фото twitter.com/England

Третього липня на чемпіонаті світу визначився останній учасник чвертьфіналу - їм стала збірна Англії, по пенальті здолала Колумбію.   На груповому етапі мундіалю Англія перемогла Туніс (2: 1) і Панаму (6: 1) і програла Бельгії (0: 1), а Колумбія поступилася Японії (1: 2) і переграла Польщу (3: 0) і Сенегал (1: 0). Рахунок в матчі на початку другого тайму відкрив нападник Гаррі Кейн, сам заробив і реалізував пенальті. У компенсований арбітром час до другої половини Хуан Куадрадо з кутового навісив у центр штрафного, Йерро Міна вистрибнув вище всіх і пробив головою з відскоком від газону, і м'яч влетів у кут воріт англійців. Після цього були овертайм і серія пенальті. Збірна Англії вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2018, де 7 липня зустрінеться зі Швецією. https://www.youtube.com/watch?v=Fg3Lwo_MsN8 чемпіонат світу 1 / 8 фіналу Колумбія - Англія - ​​1: 1. За пенальті - 4: 3 гол: Міна (90 + 3) - Кейн (57, з пенальті). Колумбія: Оспіна, Арьяс, Міна, Д. Санчес, Мохіка, К.Санчес (Урібе, 79), Барріос, Кинтеро (Мурьель, 88), Лерма (Бакка, 62), Куадрадо, Фалькао. Англія: Пікфорд, Уолкер (Рашфорд, 113), Стоунс, Магир, Тріпп'єр, Хендерсон, Лингард, Аллі (Дайер, 81), Янг (Роуз, 102), Стерлінг, Кейн. попередження: Барріос, Арьяс, Санчес, Фалькао, Бакка, Куадрадо - Хендерсон, Лингард. «Як Фенікс із попелу!» Світові ЗМІ обговорюють драматичний фінал матчу Бельгія - Японія

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)