Англія дасть фору Бразилії. Цікаві цифри про овертаймах і серіях пенальті на мундіалях

Хто з команд-учасниць 1/4 фіналу нинішнього чемпіонату світу має кращу статистику в овертаймах і серіях пенальті на мундіалях?

фото twitter.com/England

Завершилася стадія 1/8 фіналу ЧС-2018 і ми дізналися імена восьми команд, які продовжать боротися за титул. Англії, Хорватії та Росії не вдалося зломити суперників в основний і додатковий час, і лише в серії пенальті ці збірні здобули путівки до чвертьфіналу. Ми вирішили пройтися по історії чемпіонатів світу і вивчити показники цих восьми команд в матчах, де для визначення переможця 90 хвилин виявлялося мало. Так, найчастіше додатковий час грала збірна Англії - вісім разів. У трьох випадках родоначальники здобували перемогу в екстра-таймі, а в чотирьох справа доходила до лотереї. Лише в плей-офф ЧС-2018 британці зломили серію з трьох поразок по пенальті, обігравши Колумбію. На другому місці йде Франція, у якій сім овертаймів і дві перемоги в додаткову 30-хвилинку. Також триколірні виграли дві серії пенальті з чотирьох. Ще один рекорд селесао Бразилія має рекордну кількість виступів на мундіалі, але лише в шести матчах пентакампеони не вклали в основний час. При цьому в екстра-таймах селесао не програвали жодного разу, а також брали верх в трьох серіях пенальті з чотирьох. Бразильцям слід не дотягувати до 1/4 фіналу проти Бельгії до лотереї. Справа в тому, що Дияволи виграли свою єдину серію 11-метрових. Сталося це на ЧС-1986, коли бельгійці зайняли четверте місце. Швеція і Уругвай також мають багату історію виступів на мундіалях, але пенальті пробивали лише по разу. І в обох випадках команди брали верх над суперниками. Хорватія і Росія приєдналися до цього клубу днями, вигравши серії проти Данії та Іспанії відповідно. Збірні в додатковий час і серії пенальті
Росія 4 1 - 1 1
Поєдинки 1/4 фіналу нинішнього чемпіонату світу відбудуться 6-7 липня. Володимир Сержао