Англійська преса відзначила вміння Зінченко тримати удар (відео)

13.03.2018 17:59
За дії в матчі проти Сток Сіті Зінченко отримав таку саму оцінку, як і всі захисники команди Гвардіоли
Зінченко

Фото East News

Вчорашній матч 30-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Манчестер Сіті на чужому полі обіграв Сток Сіті (2: 0), Англійська преса занесла в актив українського легіонеру Городян Олександру Зінченку. І не стільки за його вдалі дії, скільки за вміння Алекса, образно кажучи, тримати удар. Головна газета Манчестера, Manchest Erevening News, поставила футболісту нашої національної збірної пристойну «сімку» (таку ж оцінку отримали всі гравці оборони МанСіті) і так прокоментувала його дії в матчі: «У першому таймі Зінченко був буквально приголомшений своїм опонентом на фланзі Джерданом Шачирі. Але після перерви Алекс виправив ситуацію. Відігнав суперника на безпечну відстань і змусив його діяти в основному на своїй половині поля ». https://youtu.be/E5N60DHd4I0?t=3

Перший раз потрапив в ворота! У перерві із Зінченком щось сталося ...