Англійська газета: «Гол Лестера оголив наївність Зінченко в обороні» (відео)

19.12.2018 13:02
Журналісти похвалили Зінченко за відмінно виконаний вирішальний пенальті, але пожурили за наївність в обороні
наївність

фото dailymail.co.uk

Головне видання Манчестера Manchester Evening News, за традицією, виставило всім гравцям МанСіті оцінки за вчорашній чвертьфінальний матч Кубка англійської ліги (Кубок Карабан) проти Лестера. Команда Гвардіоли зуміла пробитися в півфінал лише завдяки серії післяматчевих пенальті (3: 1), після того, як основний час зустрічі завершився внічию - 1: 1. Олександр Зінченко, який провів на полі весь поєдинок, став автором вирішального 11-метрового і отримав від MEN середню по команді сімку. https://youtu.be/l6n2GAfJgrQ «Хороша робота в атаці в першому таймі, - йдеться в коментарі видання до балу українця. - Але гол Олбрайтон оголив наївність Алекса в якості захисника. Висока оцінка, перш за все, за відмінний переможний пенальті ». https://youtu.be/yY11q3rVh8k?t=209

Авторитетний німецький портал не став добивати Євгена Коноплянку

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939