Англійці беруть приклад з німців. Хто в топ-лігах забивав чотири голи за тайм в минулому сезоні

21.08.2019 20:32
Яким командам європейських топ-ліг вдавалося забити чотири і більше голів за один тайм в попередньому чемпіонаті?

Підопічні Юргена Клоппа і Хосепа Гвардіоли здорово почали сезон. Фото East News

У першому турі АПЛ кращі команди минулого сезону Ліверпуль і МанСіті здобули впевнені перемоги. Червоні розгромили Норвіч (4: 1), поклавши всі свої голи в першому таймі, а біло-блакитні знищили Вест Хем (5: 0), Чотири з п'яти м'ячів провівши в другій половині. Через тиждень у стартовій грі Бундесліги подібне виконала дортмундська Боруссія, яка розділила Аугсбург (5: 1) з чотирма влучними ударами в другій 45-хвилинці. Ми вирішили з'ясувати, скільком представникам топ-ліг вдавалося забити чотири і більше за один тайм в попередньому чемпіонаті. АПЛ У найсильнішій лізі світу в минулому сезоні сталося 10 матчів, в яких було забито по чотири голи за тайм. Тричі таке вдавалося МанСіті, по два рази - Ліверпулю і Борнмуті, по одному - Арсеналу, Фулхему і Уотфорду. Пропускали так багато м'ячів вісім команд, причому Челсі і Брайтон примудрилися назбирати «повний кошик» двічі. У 24-му турі відбулося відразу два матчі з подібними показниками. У трьох випадках відзначитися чотири рази за 45 хвилин команді вдавалося на виїзді. Найбільшу підсумкову перемогу здобув Сіті, коли «виніс» Челсі з рахунком 6: 0. https://www.youtube.com/watch?v=xJqQxJdS_Wk Ла Ліга В Іспанії відбулося всього шість таких поєдинків - найгірший показник серед топ-ліг. Зате відразу в чотирьох з них командам вдавалося закинути по п'ять голів за тайм. Це робила Севілья в іграх з Леванте (5: 0) і Райо Вальєкано (5: 0), а також Барселона і Валенсія в поєдинках з Уеска - 8: 2 і 6: 2 відповідно. Додамо, що нервьоненсе ще й закинули по чотири тому ж Леванте (6: 2) і Реал Сосьєдаду (5: 2). У двох випадках у Ла Лізі такі перемоги виявлялися гостьовими. https://www.youtube.com/watch?v=sJLiwa5f00Q Бундесліга Лідирує серед «топових» чемпіонатів німецький, де було відразу 18 таймів з чотирма забитими м'ячами і більше. В одному з останніх турів Байєр розбив Айнтрахт 6: 1, причому рахунок після першого тайму не змінювався. Шести голів від однієї команди у стартовій 45-хвилинці Бундесліга не бачила з 1978 року. Також в минулому сезоні п'ять забивали дортмундська Боруссія в ворота Нюрнберга (7: 0) і Вольфсбург - Ауґсбурґа (8: 1). https://www.youtube.com/watch?v=KwgttDJWHDE https://www.youtube.com/watch?v=PmBTfNhmBog Чотири і більше голів за тайм оформили 11 різних команд. Лідирує Дортмунд з чотирма такими 45-хвилинка, слідом йдуть Баварія (3), Байєр (2) і Вольфсбург (3). У програшному становищі виявлялися 12 учасників Бундесліги, причому Нюрнберг і Аугсбург - по три рази. У чотирьох випадках такі перемоги були гостьовими. На останній тур довелося відразу три подібних результату, на 7-й і 33-й - по два. Серія А У кальчо набралося сім таймів, в яких одна з команд забивала чотири м'ячі (двічі - в гостях). Двічі героєм такого матчу виявлялася Аталанта, по разу - Фіорентина, Сассуоло, Сампдорія, Лаціо і Болонья. Пропускали шість різних команд, а Парма робила це два рази. Найбільші перемоги здобули фіалки в матчі з К'єво (6: 1) і Сампа в грі з Фрозіноне (5: 0). https://www.youtube.com/watch?v=KWo7OO4Fqhw https://www.youtube.com/watch?v=j5B0lJi5dM0 Ліга 1 Франція обійшла АПЛ і стала другою в нашому списку з 11-ю результативними таймами. Чотири рази забити чотири рази за 45-хвилинку вдавалося гостьовий команді. Головний розгром сезону вчинив ПСЖ, знищивши Генгам з рахунком 9: 0. При цьому парижани відразу шість голів відвантажили у другій половині зустрічі. Можна відзначити і Лілль, який забив всі п'ять м'ячів німу в другому таймі. https://www.youtube.com/watch?v=MZCZJ5pknV0 Семи учасникам Ліги 1 вдалося оформити чотири і більше голи за тайм. За два таких успіху на рахунку грандів - Ліона, Марселя, Лілля і ПСЖ. Пропускали по повній вісім команд, але тільки Генгам робив це чотири рази. Відзначимо, що в передостанньому турі сталося відразу два результативних тайму. Володимир Сержао

Від Лужного до Зінченко. Українські власники суперкубків в топ-країнах

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)