Ангел-хранитель, гірко-солодкий присмак і Аve VAR - у Португалії б'ють емоції після матчу Динамо - Бенфіка

15.09.2021 11:20

Португальська преса вважає справедливим скасування гола у ворота Бенфіки і хвалить свого голкіпера за суперсейв в останні хвилини матчу

Київське Динамо у своєму стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів зіграло на НСК Олімпійський унічию з лісабонською Бенфікою (XNUMX:XNUMX). ЗМІ Португалії підкреслюють ігрову перевагу Орлів, але критикують їх за останні XNUMX хвилин поєдинку.

A Bola

«Матч з гірко-солодким присмаком», - так описує протистояння в Києві авторитетна A Bola.

«Нульова нічия залишила двояке враження про поєдинок. Протягом всього матчу «орли» домінували, був близький до взяття воріт Роман Яремчук, проте все це перекрила емоційна кінцівка зустрічі. На третій компенсованій хвилині слідом за ударом в поперечину наших воріт і відмінним сейвом Влаходімоса забив Микола Шапаренко. Добре, що в ситуацію втрутилася система VAR і визначила офсайд у гравця, який віддавав гольову передачу », - радіє газета.

Desporto

«Бенфіка стартувала в Лізі чемпіонів нульовою нічиєю», - констатує Desporto.

«У матчі здорово зіграв Рафа Сілва, особливо в першому таймі. Він просто затероризував оборону Динамо. Приблизно на 30-й хвилині гравці Бенфіки вимагали призначення пенальті, коли Сидорчук у власному штрафному відкинув м'яч рукою, але суддя був іншої думки. До кінця тайму міг забити Яремчук, який виступав проти клубу в якому він нічінает свою кар'єру.

Найбільш захоплюючими ж були останні хвилини поєдинку. Відзначимо відмінну гру Влаходімоса, який двічі врятував свою команду. Проте, Шапаренко все-таки забив м'яч, але після перегляду відеоповтору гол був відмінений. Якби його зарахували, це було б верхом несправедливості », - підкреслює видання.

Desporto ao Minuto

«Ангел-хранитель під номером 99», - зазначає внесок голкіпера Бенфіки в кінцевий результат матчу Desporto ao Minuto.

«Щоб відвезти хоча б очко з Києва, Бенфіці довелося докласти чимало зусиль. Незважаючи на те, що португальці домінували більшу частину поєдинку, вони могли зазнати поразки.

Якщо брати до уваги тільки 80 хвилин гри, то найкращим у «орлів» був Рафа Сілва. Але, оскільки матч триває 90 хвилин, а в останні 10-ть команда Жорже Жезуша заснула, кращим гравцем зустрічі повинен вважатися Влаходімос, який скоїв два приголомшливих сейви. Він став справжнім ангелом-хранителем для своїх партнерів », - вважає медіресурс.

Mais Futebol

«Динамо - Бенфіка - 0: 0. Картинне порятунок «орлів», - драматизує Mais Futebol.

«Бенфіка повернулася з України тільки з одним очком. Команда Жорже Жезуса виглядала краще, ніж її опонент, але не зуміла скористатися своми небагатьма моментами і була близька до поразки. Динамо підготувало справжню театральну драму в заключному відрізку гри, яка могла перевернути весь хід поєдинку. Господарі скористалися незрозумілою апатією португальців і створили три супермомента. В кінці-кінців Шапаренко вже святкував гол, але в офсайд потрапив Гармаш. Це стало величезним полегшенням для Бенфіки.

Поєдинок між найбільш віковим тренером в історії Ліги чемпіонів і другим за віком в нинішньому сезоні став змаганням тактик. Мірча Луческу віддав ініціативу супернику, поставив жорстку оборону і сдела ставку на швидкі контратаки », - пише Mais Futebol.

Вогняна молодь: Динамо розгромило Бенфіку в Юнацької лізі УЄФА