Андрію Шевченку у Дженоа довелося згадати гіркий досвід збірної України (відео)

05.12.2021 11:04
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі великі поразки в тренерській кар'єрі українського фахівця Андрія Шевченка.

На початку листопада легендарний український футболіст повернувся до Італії, де очолив Дженоа. На даний момент команда провела під керівництвом Андрія Шевченка три матчі, в яких двічі поступилася та один раз зіграла внічию.

У крайньому поєдинку у 15-му турі Серії А Грифони на своєму полі програли Мілану, знаковому клубу у футбольній кар'єрі українця. Россонері перемогли з рахунком 3:0 завдяки результативному штрафному Златана Ібрагімовича та дублю Жуніора Месіаса.

Під час перебування тренером підопічні Шевченка рідко поступалися з великим рахунком. Усі попередні невдачі пов'язані із роботою Андрія Миколайовича у збірній України.

Ліга націй-2018/19. Група В1. Словаччина - Україна - 4:1

Це фіаско завадило синьо-жовтим завершити 2018 без поразок. На той момент українці вже забезпечили собі перший рядок у групі та підвищення до Ліги А. Проте словакам вдалося взяти переконливий реванш. На голи Альберта Руснака, Юра Куцьки, Адама Зреляка та Роберта Мака підопічні Шевченка відповіли лише влучним ударом Євгена Коноплянки.

Ліга націй-2020/21. Група А4. Іспанія - Україна - 4: 0

У другому матчі у найсильнішому дивізіоні синьо-жовті не встояли перед майбутнім переможцем квартету. Вже до 30-ї хвилини дублем відзначився Серхіо Рамос, пізніше забили Ансу Фаті та Ферран Торрес.

ТМ-2020. Франція - Україна - 7: 1

Мабуть, найгірша поразка Шевченка-тренера. Через пандемію коронавірусу «товарняк» із французами було перенесено на жовтень, і саме в цей період збірну України накрив спалах хвороби. В експериментальному складі наша збірна пропустила сім м'ячів на Стад де Франс і зазнала найбільшої поразки у своїй історії.

Ліга націй-2020/21. Група А4. Швейцарія - Україна - 3:0

Розгром, що трапився не на полі. Цей поєдинок повинен був вирішити долю третього рядка у групі та прописки в Лізі А, але синьо-жовтим зарахували технічну поразку. Все через рішення швейцарських лікарів, котрі вирішили посадити на коронавірусний карантин здорових футболістів збірної України.

Євро-2020. 1/4 фіналу. Україна - Англія - ​​0:4

Синьо-жовті дійшли до історичного чвертьфіналу на чемпіонаті Європи. Однак на цій стадії шлях нашій команді закрив майбутній фіналіст в особі Англії. Результат поєдинку вирішили Харрі Кейн (дубль), Харрі Магуайр та Джордан Хендерсон.

Українські тренери в Європі: хто, крім Шевченка?