Андрію Луніну не вистачило частки везіння, щоб відбити пенальті в матчі іспанської Сегунди

09.02.2020 20:04
Український воротар Андрій Лунін пропустив прикрий м'яч з пенальті в матчі Ов'єдо проти Райо Вальєкано

фото realoviedo.es

Голкіпер збірної України Андрій Лунін з першої хвилини зайняв місце у воротах Ов'єдо в виїзні матчі іспанської Сегунди проти Райо Вальєкано.  Вже на 15-й хвилині український голкіпер зробив суперсейв, перевівши м'яч на кутовий після потужного удару Маріо Суареса з меж штрафного.  Ще через дві хвилини Лунін намертво взяв м'яч, після удару головою того ж Суареса практично з лінії воротарського. А під завісу тайму впорався з м'ячем, посланим в правий від нього кут метрів з 16-ти. Тим часом його партнери зуміли забити м'яч. На 28-й хвилині відзначився Родрі. У другому таймі захист гостей діяла досить впевнено. Але на 72-й хвилині трапився епізод, який викликав безліч суперечок. Після подачі з флангу м'яч заметушився по штрафному Ов'єдо, нібито зачепив руку одного з гравців і арбітр вдався до допомоги системи VAR. Після перегляду відео він вказав на точку. Це викликало таку бурхливу гнівну реакцію тренера гостей Хаві Росада, що він отримав червону картку. Леонардо Ульоа з одинадцятиметрової позначки пробив дуже потужно і, хоча Лунін кінчиками пальців дотягнувся до м'яча, парирувати найсильніший удар йому все ж не вдалося.  Проте, нічия 1: 1 і Ов'єдо з 29 очками перебуває на 17 місці в Сегунді.