Андрій Ярмоленко заробив першу жовту картку в чемпіонаті Англії

18.08.2018 17:54
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на поле лише в другому таймі матчу Вест Хем - Борнмут і напрацював на жовту картку

фото whufc.com

Після розгромної поразки від Ліверпуля в стартовому турі чемпіонату Англії, Вест Хем Андрія Ярмоленко сьогодні на своєму полі приймав Борнмут. Український півзахисник спочатку залишився на лавці запасних і з'явився на полі лише в другому таймі на 67-й хвилині. Рахунок на той час був 2: 1 на користь гостей і Ярмоленко мав допомогти «молотобійцям» врятувати матч. На жаль, ні українцеві, ні його партнерам це не вдалося. Ярмоленко запам'ятався двома непоганими передачами в штрафну Борнмута, але в останній момент їх переривали захисники.  Крім того, Андрій під саму завісу матчу заробив фол в атаці і «гірчичник» від арбітра зустрічі. Друга поспіль поразка Вест Хема, який через найгіршою різниці м'ячів посідає останнє місце в Прем'єр-Лізі.  Свій матч 3-го туру чемпіонату Англії підопічні Мануеля Пеллегріні проведуть на виїзді проти лондонського Арсеналу.