Андрій Ярмоленко забив свій третій м'яч у нинішньому чемпіонаті Англії (відео)

28.09.2019 17:54
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко знову відзначився забитим м'ячем за Вест Хем в чемпіонаті Англії

фото whufc.com

Гол українського півзахисника Андрія Ярмоленка допоміг Вест Хему добути очко в черговому матчі чемпіонату Англії. У поєдинку 7-го туру АПЛ «молотобійці» на виїзді грали з Борнмуті. Українець змусив згадати всіх про своїх фірмових м'ячах вже на 10-й хвилині зустрічі. https://streamable.com/u0k2i Це був третій гол українця і, до того ж, у другому матчі поспіль. На жаль, удар півзахисника збірної України не став переможним для підопічних Мануеля Пеллегріні. Після нього вони пропустили два м'ячі поспіль і лише на 74-й хвилині Арон Крессуел приніс Вест Хему нічию - 2: 2.  Після семи турів команда Андрія Ярмоленко набрала 12 очок і тимчасово піднялася на тетью сходинку турнірної таблиці. У наступному матчі першості Англії Вест Хем буде приймати Кристал Пелас.