Андрій Ярмоленко забив переможний м'яч у поєдинку Вест Хема проти Челсі (відео)

01.07.2020 23:14
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відзначився класним м'ячем в матчі його Вест Хема з Челсі

фото whufc.com

Українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 78-й хвилині домашнього матчу Вест Хема проти Челсі. Рахунок на той час був 2: 2. На 90-й хвилині наш співвітчизник отримав відмінну передачу від Антоніо, увійшов в штрафну і фірмовим ударом розстріляв дальній кут. Цей м'яч став четвертим для Андрій в нинішній першості Англії.    https://vc.sporttube.com/video/2020/7/1/2iBCCCG.mp4 Цей гол виявився вирішальним у зустрічі - 3: 2 на користь «молотобійців».  Після цієї перемоги підопічні Девіда Мойєса займають 16 місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-Ліги.

Колос пост здав, Олександрія пост прийняла: топ-10 найгірших серій сезону-2019/2020

8 липня в Харкові на стадіоні Металіст (21.30) відбудеться фінальний матч Кубка України-2019/2020 року, в якому зіграють київське Динамо і полтавська Ворскла. Хто, на ваш погляд, стане володарем трофея?