Андрій Ярмоленко забив м'яч і врятував Вест Хем від поразки в чемпіонаті Англії (відео)

26.07.2020 18:57

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко забив досить курйозний м'яч в ворота Астон Вілли в чемпіонаті Англії

Свої поєдинки заключного туру нинішньої першості Англії гравці збірної України Андрій Ярмоленко та Олександр Зінченко почали на лавці запасних. Вест Хем брав Астон Віллу, а Манчестер Сіті - Норвіч. Однак Зінченко так і не вийшов на поле, а Ярмоленко з'явився відразу після перерви і вже через п'ять хвилин мав шанс відзначитися. Українець завдав удар по воротах з кута штрафного, однак влучив у захисника. Ще через 10-ть хвилин Андрій взявся виконувати штрафний і після його удару м'яч в якихось сантиметрах розминувся з воротами. А ось на 85-й хвилині наш співвітчизник все ж відзначився. За рахунку 0: 1 після його фірмового удару м'яч влучив у захисника і по немислимою дузі опустився за комір воротарю Астон Вілли Пепе Рейна.  https://vc.sporttube.com/video/2020/7/26/B0XCCCG.mp4 Це був п'ятий гол Андрія Ярмоленка в нинішньому сезоні Прем'єр-ліги Англії. Сам поєдинок так і завершився внічию - 1: 1. В результаті Вест Хем фінішував на 16-му місці з 38 очками.  Манчестер Сіті Олександра Зінченка розгромив Норвіч з рахунком 5: 0 і закінчив першість другим, набравши 81 пункт.

Денис Бойко: «З Луческу команда буде працювати з повною самовіддачею»