Ярмоленко забив класний м'яч в ворота Манчестер Юнайтед в першості Англії (відео)

22.09.2019 16:51
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко забив м'яч у поєдинку чемпіонату Англії між Вест Хемом і Манчестер Юнайтед

фото whufc.com

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко знову отримав кредит довіри від тренера Вест Хема Мануеля Пеллегріні. Українець вийшов у стартовому складі своєї команди в поєдинку 6-го туру першості Англії проти Манчестер Юнайтед. Заздалегідь скажемо, що Андрій відіграв 89-ть хвилин і виправдав надії свого наставника.  Наш співвітчизник був активний і на початку гри запам'ятався кількома гострими передачами на своєму фланзі і навісом в штрафну. Феліпе Андерсон м'яко закинув м'яч за спину захисникам міста Манчестер, а Ярмоленко вийшов на ударну позицію і направив м'яч точно в під ліву штангу.  https://streamable.com/7rful Це вже другий м'яч українця в п'яти турах нинішньої першості Англії У другому таймі Андрій міг стати до того ж автором результативної передачі. На 67-й хвилині Ярмоленко прорвався по правому флангу і прострілив у центр штрафного. Там Андерсон випередив Магуайр і завдав удар метрів з 12-т. Гостей врятував Де Хеа. А ось проти удару Крессуелла в праву дев'ятку зі штрафного голкіпер Манчестер Юнайтед виявився безсилий. Таким чином, 2: 0 - перемога «молотобійців», які набрали 11 очок і вийшли на четверту сходинку в турнірній таблиці. У наступному турі Вест Хем на виїзді зіграє з Борнмуті.

Команда Морозюка вже три тури без перемог

Різеспор екс-динамівця Миколи Морозюка в домашньому поєдинку поступився Газіантеп з рахунком 1: 2. Наш співвітчизник відіграв весь матч, але результативними діями не відзначився. «Чорноморські яструби» після п'яти турів набрали вісім очок, причому остання перемога була здобута три тури тому. У наступний уїк-енд Морозюк з партнерами зіграють в Стамбулі з Бешикташ.

УЄФА назвав збірну кращих першого туру групового раунду Ліги Європи. Наших немає ... (фото)

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)