Роман Безус відзначився гольовою передачею за Сент-Трюйден в чемпіонаті Бельгії

21.04.2018 22:25
Гольова передача Романа Безуса в домашньому поєдинку його Сент-Трюйден проти Ейпена не допомогла господарям уникнути поразки Роман Безус відзначився гольовою передачею в поєдинку Сент-Трюйден проти Ейпена в домашньому матчі чемпіонату Бельгії. На 24 хвилині українець, який відіграв весь матч, асистував Стівену Де Петтер, зрівнявши рахунок у поєдинку - 1: 1. Після цього, на початку другого тайму, підопічні Йонаса Де Річка, вийшли вперед. Однак, навіть це не допомогло господарям здобути перемогу. Сент-Трюйден примудрився пропустити ще двічі і поступився з рахунком 2: 3. Поразка не додало очок команді Романа Безуса і вона поки залишається на другому місці в групі В плей-офф за право грати в Лізі Європи.  У чемпіонській шістці першості Бельгії Генк Руслана Малиновського на домашній Кристал Арені приймав столичний Андерлехт. Півзахисник збірної України з'явився на полі в стартовому складі і в першому таймі був дуже активний. На 33 хвилині після удару Малиновського зі штрафного м'яч влучив у стійку воріт. А ще через дві хвилини відмінний «постріл» українця метрів з 25-ти з великими труднощами відбив воротар Андерлехта Матц Селсо. На той час команди встигли обмінятися голами і на перерву пішли за рахунку 1: 1.  Після перерви Малиновський запам'ятався небезпечними передачами в штрафну суперника, але сам безпосередньо воротам не загрожував. Однак з цим впоралися його партнери і удар Леандро Троссара приніс Генку перемогу - 2: 1. Після п'ятого туру Генк набрав 30 очок в шістці чемпіонів і займає п'яте місце.  Український форвард Роман Зозуля провів на полі всі 90 хвилин у складі Альбасете в поєдинку 36 туру іспанської Сегунди проти Реус Депорт. На домашній арені Альба поступилася з рахунком 0: 1, а українець будь-якими результативними діями не відзначився. Після цього поєдинку Альбасете займає 14 місце в турнірній таблиці другого дивізіону чемпіонату Іспанії. У першості Туреччини Сівасспор Сергія Рибалки на виїзді здобув перемогу над Трабзонспором - 2: 0. Українець вийшов на заміну на 78 хвилині і допоміг своїй команді дотиснути суперника. Уже після його виходу Аруна Коне на 90 хвилині подвоїв перевагу підопічних Самет Айбаби. Набрані три очки дозволили Сівасспору піднятися на шосте місце в чемпіонаті Туреччини.

Офіційно. Арсен Венгер залишає Арсенал. Він уже назвав і ім'я свого наступника!

Як, на Ваш погляд, завершиться матч чемпіонату України Шахтар - Динамо, який відбудеться у Харкові 14 квітня 2018 роки?

• переможе Динамо (44%, проголосувало: 450)
  • переможе Шахтар (43%, проголосувало: 436)