Андрій Ярмоленко вперше за дев'ять місяців вийшов на поле у ​​футболці Вест Хема

11.07.2019 19:21
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко взяв участь в товариському матчі Вест Хема проти австрійського АльтаХім

фото whufc.com

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вперше з'явився на полі з жовтня минулого року, коли він отримав травму в поєдинку з Тоттенхемом. Відновлення зайняло майже дев'ять місяців. І ось, у другому таймі товариського поєдинку «молотобійців» проти австрійського АльтаХім, Ярмоленко нарешті з'явився в складі. Вже через кілька хвилин українець відзначився гарною передачею на Джоша Каллена. Удар останнього голкіпер суперника відбив з великими труднощами.  Далі Ярмоленко діяв не так активно і дограв до кінця зустрічі, що не відзначившись результативними діями. Сам поєдинок завершився з рахунком 3: 2 на користь англійської команди. Голами у складі Вест Хема відзначилися Карлос Санчес, Майкл Антоніо і Ісса Діоп.

Офіційно: в наступному році кількість учасників УПЛ збільшиться

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)