Ярмоленко упустив три шанси принести перемогу Боруссії над Вольфсбургом (відео)

14.01.2018 20:18
Дортмундська Боруссія в 18-му турі Бундесліги зіграла внічию з Вольфсбургом

Фото East News

Дортмундська Боруссія в 18-турі німецької першості в домашніх стінах не змогла дотиснути Вольфсбург. Поєдинок на Сигнал Ідуна Парк завершився нульовою нічиєю. Українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле в стартовому складі чорно-жовтих.  Півзахисник збірної України мав три відмінні можливості вивести свою команду вперед. Дві - залізні. По разу в кожному з таймів. На жаль, ударам Ярмоленко не вистачило точності. На 78-й хвилині наставник Боруссії Петер Штегер замінив Андрія на Нурі Шахіна. У час, що залишився рахунок матчу не змінився - 0: 0. Після 18-го туру дортмундська Боруссія з 29 очками займає четверте місце в чемпіонаті Німеччини. Наступний матч чемпіонату Німеччини Джмелі проведуть в Берліні проти місцевої Герти.

Андрій Ярмоленко забив фантастичний м'яч на тренуванні дортмундської Боруссії (відео)