Андрій Ярмоленко зробив гольову передачу в поєдинку 1/32 Кубка англійської ліги

15.09.2020 22:36
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею в матчі 1/32 Кубка англійської ліги Вест Хем - Чарльтон

фото whufc.com

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вніс свій внесок в перемогу Вест Хема в поєдинку 1/32 Кубка англійської ліги проти Чарльтона.  Наш співвітчизник вийшов в стартовому складі і відіграв весь матч. На 22-й хвилині Андрій віддав результативну передачу на Халлера, який відкрив рахунок у зустрічі. Через чотири хвилини Галлер оформив дубль, а в другому таймі, на 80-й хвилині, Андерсон встановив остаточний результат - 3: 0 на користь «молотобійців». Відзначимо, що в 1/16 фіналу турніру Вест Хем зіграє з переможцем пари Лідс - Халл.

До ювілею бразильського майстра. Топ-10 голів Дугласа Кости за Шахтар (відео)

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)