Андрій Ярмоленко проти Атлетика: майже гольовий пас і реалізований пенальті (відео)

04.08.2019 11:01
В останньому передсезонному матчі Вест Хема Андрій Ярмоленко провів на полі трохи більше двадцяти п'яти хвилин
Андрій Ярмоленко

фото whufc.com

У заключному контрольному поєдинку перед офіційним стартом сезону, Вест Хем Андрія Ярмоленко поступився в серії післяматчевих пенальті іспанському Атлетіко (2: 2, 2: 4) в рамках зустрічі за Betway Cup. Атакуючий півзахисник збірної України вийшов на поле в складі Молотобойців на 65 хвилині і запам'ятався двома найгострішими моментами ... Момент перший. Майже гольова передач на Гріли Діангана ... https://youtu.be/fPjCnNEg9n8?t=177 Момент другий. Впевнено реалізований пенальті. https://youtu.be/fPjCnNEg9n8?t=284 До слова, саме Діангана і Хав'єр Ернандес на забили свої точки в післяматчевій серії. Наступний поєдинок Вет Хем проведе вже в рамках першого туру англійської Прем'єр-ліги-2019/2020. 10 серпня на своєму полі команда Ярмоленко зіграє з Манчестер Сіті Олександра Зінченка.

Manchester Evening News: в матчі за Суперкубок Англії з Ліверпулем Зінченко вийде з старті МанСіті

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)