Андрій Ярмоленко почав штампувати голи в Англії (відео)

20.03.2022 11:02
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі голи півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка у складі англійського Вест Хема

У поєдинку 29-го туру АПЛ молотобійці на своєму полі здолали Астон Віллу (2:1). Здобути три очки Вест Хему допоміг Андрій Ярмоленко, який вийшов на заміну на 52-й хвилині та відкрив рахунок на 70-й. Святкування забитого м'яча від українця вийшло вкрай емоційним.

На цьому Ярмоленко не зупинився та вивів Вест Хем до чвертьфіналу Ліги Європи. Він знову вийшов на заміну і цього разу забив вирішальний гол у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу проти Севільї (2:0).

Наш легіонер оформив у складі англійської команди вже 13 голів. У першому сезоні він мав два точні удари, у другому — п'ять, у третьому — три, у нинішньому — поки що три. На АПЛ припало вісім м'ячів Андрія, на Кубок Ліги та ЛЕ — по два, на Кубок Англії — один.

В 11 випадках Ярмоленко відзначився ударом з лівої, по разу — головою і з пенальті. У його активі дублі у ворота Евертона та Халл Сіті, чотири переможні голи та чотири взяття воріт після виходу на заміну.

АПЛ-2018/19. Евертон - Вест Хем - 1: 3

АПЛ-2019/20. Вест Хем - Норвіч - 2:0